Pasaż Świętokrzyski w Kielcach będzie większy

2012-09-26 10:46
Pasaż Świętokrzyski w Kielcach
Autor: Jones Lang LaSalle Otwarty w 2006 r. Pasaż Świętokrzyski zostanie rozbudowany. Powstanie hipermarket budowlany i park handlowy

Pasaż Świętokrzyski w Kielcach zostanie rozbudowany. W ramach inwestycji powstanie hipermarket budowlany i park handlowy. Za rekomercjalizację Pasażu Świętokrzyskiego odpowiada firma Jones Lang LaSalle.

West Coast Capital wraz z Catalyst Capital planują rozbudowę Pasażu Świętokrzyskiego w Kielcach. W ramach rozbudowy powstanie hipermarket budowlany oraz park handlowy. Obecnie, firma Jones Lang LaSalle, zarządzająca centrum i odpowiedzialna także za jego rekomercjalizację, prowadzi rozmowy z operatorami hipermarketów budowlanych. Pasaż Świętokrzyski zlokalizowany jest w zachodniej części Kielc, w obrębie ulic Massalskiego i Szajnowicza. Obiekt został otwarty dla klientów w 2006 roku. Na powierzchni użytkowej 16 500 m kw. funkcjonuje 40 najemców.

 - W zachodniej części miasta nie funkcjonuje obecnie żaden z najemców branży Dom i Ogród. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wobec umieszczenia hipermarketu budowlanego w tej lokalizacji, inwestor zdecydował o rozbudowie Pasażu Świętokrzyskiego - mówi Mariusz Czerwiak, starszy konsultant w dziale najmu powierzchni handlowych, Jones Lang LaSalle.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej