Parkridge zdobywa kolejne wyróżnienia

2008-10-24 17:23

W październiku w siedzibie Banku Polskiego odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Najlepszy Partner w Biznesie.

Jest to konkurs ekonomicznego magazynu Home & Market. Jedną z wyróżnionych firm, jest znana z budowy parków Focus Park - firma Parkridge Retail Poland. Wyróżnienie w kategorii Deweloper za rzetelność i wiarygodność w realizowanych projektach odebrał dyrektor zarządzający firmy - pan Jarosław Fijałkowski.
Parkridge Retail Poland wyróżnia się również swoimi realizacjami, które także zdobywają nagrody. Galeria Focus Park w Bydgoszczy zwyciężyła w konkursie Wnętrze Roku 2008 Pomorza i Kujaw. Kolejna nagrodę zdobył wyremontowany przez firmę w ramach działań na rzecz miasta, Plac Wolności w Rybniku. Uplasował się na 4. pozycji w głosowaniu internautów w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną województwa śląskiego. Wyróżnienie w konkursie Najlepszy Partner w Biznesie jest dla firmy Parkridge już kolejnym w tym roku osiągnięciem tego typu - w lutym firma została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku też w kategorii Deweloper.
Firma inwestuje w galerie rozrywkowo-handlowe w różnych miastach Polski, małych i średnich, o liczbie mieszkańców od około 60 000 do 400 000. Pierwszy Focus Park w Polsce został otwarty 5 września 2007 r. w Rybniku, drugi - 23 kwietnia 2008 r. w Bydgoszczy, a trzeci ruszył 17 września 2008 r. w Zielonej Górze. Kolejne inwestycje zlokalizowane są w Piotrkowie Trybunalskim, Gliwicach i Jeleniej Górze. Parkridge Retail Poland wprowadza tez inna markę - parki handlowe o nazwie Multi Park. Inwestycje te usytuowane są w miastach liczących powyżej 50 000 mieszkańców. Pierwsza galeria tego typu została oddana do użytku 3 czerwca 2008 w Świdnicy.
Łączna wartość wszystkich inwestycji Parkridge przewidzianych w Polsce w najbliższych latach wynosi ok. 4 mld zł.

 

październik 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej