Parkridge zdobywa kolejne wyróżnienia

2008-10-24 17:23

W październiku w siedzibie Banku Polskiego odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Najlepszy Partner w Biznesie.

Jest to konkurs ekonomicznego magazynu Home & Market. Jedną z wyróżnionych firm, jest znana z budowy parków Focus Park - firma Parkridge Retail Poland. Wyróżnienie w kategorii Deweloper za rzetelność i wiarygodność w realizowanych projektach odebrał dyrektor zarządzający firmy - pan Jarosław Fijałkowski.
Parkridge Retail Poland wyróżnia się również swoimi realizacjami, które także zdobywają nagrody. Galeria Focus Park w Bydgoszczy zwyciężyła w konkursie Wnętrze Roku 2008 Pomorza i Kujaw. Kolejna nagrodę zdobył wyremontowany przez firmę w ramach działań na rzecz miasta, Plac Wolności w Rybniku. Uplasował się na 4. pozycji w głosowaniu internautów w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną województwa śląskiego. Wyróżnienie w konkursie Najlepszy Partner w Biznesie jest dla firmy Parkridge już kolejnym w tym roku osiągnięciem tego typu - w lutym firma została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku też w kategorii Deweloper.
Firma inwestuje w galerie rozrywkowo-handlowe w różnych miastach Polski, małych i średnich, o liczbie mieszkańców od około 60 000 do 400 000. Pierwszy Focus Park w Polsce został otwarty 5 września 2007 r. w Rybniku, drugi - 23 kwietnia 2008 r. w Bydgoszczy, a trzeci ruszył 17 września 2008 r. w Zielonej Górze. Kolejne inwestycje zlokalizowane są w Piotrkowie Trybunalskim, Gliwicach i Jeleniej Górze. Parkridge Retail Poland wprowadza tez inna markę - parki handlowe o nazwie Multi Park. Inwestycje te usytuowane są w miastach liczących powyżej 50 000 mieszkańców. Pierwsza galeria tego typu została oddana do użytku 3 czerwca 2008 w Świdnicy.
Łączna wartość wszystkich inwestycji Parkridge przewidzianych w Polsce w najbliższych latach wynosi ok. 4 mld zł.

 

październik 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej