Parkridge Retail Development wmurował kamień węgielny pod Focus Mall Jelenia Góra

2010-06-24 11:22
Focus Mall Jelenia Góra
Autor: Parkridge Retail Poland Focus Mall Jelenia Góra

Kolejny etap inwestycji galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Jelenia Góra. Dziś Parkridge Retail Development, deweloper obiektu, wmurował kamień węgielny pod tę inwestycję.

Wśród zaproszonych na uroczystość znaleźli się przedstawiciele władz miasta na czele z prezydentem Jeleniej Góry - Markiem Obrębalskim, Radni Miasta, przedstawiciele władz województwa oraz mieszkańcy Jeleniej Góry. Ksiądz Bogdan Żegadło z Parafii Św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze poświęcił inwestycję.

- Cieszę się, że nadeszła ta chwila, tak ważna dla dewelopera i mieszkańców Jeleniej Góry. Wmurowanie kamienia węgielnego jest symboliczną datą zakończenia procesów administracyjnych i rozpoczęcia prac budowlanych. Zapewniam, że Parkridge Retail Development jest zdeterminowany, aby ukończyć w terminie Focus Mall Jelenia Góra. Chcielibyśmy, aby ta największa w mieście inwestycja już wkrótce dobrze służyła mieszkańcom. Jestem przekonany, że pracę znajdzie tu wielu Jeleniogórzan, zarówno na etapie budowy jak i po otwarciu obiektu - mówi Jarosław Fijałkowski, prezes Parkridge Retail Development.

Focus Mall Jelenia Góra to nowoczesna galeria rozrywkowo-handlowa. Wartość projektu po zrealizowaniu szacowana jest na 250 mln zł. Obiekt będzie liczył ponad 40 610 m2 powierzchni. Powierzchnia najmu (GLA) zajmie 17 100 tys. m2. Na trzech poziomach handlowych znajdzie się: 89 sklepów, restauracje, kawiarnie i wielosalowe kino. Wygodny parking pomieści 276 aut, w tym dla osób niepełnosprawnych przygotowane zostanie 6 stanowisk. Parkridge Retail Development szacuje, że po uruchomieniu galerii najemcy oraz zarządca obiektu stworzą tu ponad 750 miejsc pracy.

ZOBACZ KONIECZNIE: Focus Mall Włocławek - początek inwestycji Parkridge

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej