Suntago Wodny Świat. Aquapark czeka na gości

2021-05-31 17:08
Park of Poland
Autor: Marek Kudelski/SE Ratownicy w Park of Poland

Suntago Wodny Świat to ogromny aquapark, który powstał około 60 km od Warszawy, we wsi Wręcza pod Mszczonowem. Zobacz, jakie atrakcje czekają na odwiedzających po ponownym otwarciu 28 maja 2021. Dowiedz się, jak dojechać do największego, zadaszonego aquaparku Suntago Wodny Świat.

Suntago Wodny Świat to ogromny park wodny, który powstał na 20-hektarowej działce, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8, w odległości 60 km od Warszawy i 70 km od Łodzi.

Zobacz galerię zdjęć z otwarcia aquaparku Suntago Wodny Świat>>

Suntago Wodny Świat - park wodny z tropikalnym ogrodem

Aquapark Suntago Wodny Świat jest obsadzony setkami palm, które tworzą tropikalny ogród. Przypomnijmy, że budowa aquaparku Suntago Wodny Świat ruszyła w maju 2017 i zakończyła się w lutym 2021 roku. 

Park of Poland to gigantyczna inwestycja, która finalnie zajmie 20 ha, w tym na 9 ha powstaną parkingi. W aquaparku są 24 zjeżdżalnie o łącznej długości 3 km. Ponadto powstały łaźnie termalne, sauny, baseny, gabinety masażu i restauracje.

Zobacz wszystkie atrakcje jakie inwestor przygotował dla odwiedzających. Czytaj więcej na temat tej ogromnej inwestycji Suntago Wodny Świat w Park of Poland>>

Park of Poland
Autor: Marek Kudelski/SE Park of Poland zaprasza w wakacje 2022

Kiedy otwarcie aquaparku Suntago Wodny Świat?

Ponowne otwarcie aquaparku Suntago Wodny Świat w Park of Poland odbędzie się 28 maja 2021 roku.

Cennik w aquaparku Suntago Wodny Świat

Do aquaparku Suntago Wodny Świat można już kupić bilet! Trzeba wejść na stronę www.parkofpoland.com określić datę przyjazdu,liczbę osób i wyszukać bilet. Najniższe ceny to już od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Bilet całodniowy to dla dzieci od 79 zł, a dla dorosłych od 99 zł. Wszystko zależy od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Aquapark będzie otwarty w tygodniu od godziny 10 do 22,a w weekendy i święta od 9 do 22.

Park of Poland
Autor: Marek Kudelski/SE Park of Poland

Suntago Wodny Świat - nowa droga dojazdowa

Po zjeździe z głównych arterii do wsi Wręcza trzeba zjechać w nową drogę dojazdową.

W grudniu 2018 oficjalnie otwarto około 3 km drogę do budowanego pod Mszczonowem parku rozrywki Park of Poland. Cała inwestycja kosztowała około 23 mln zł, z czego 10 mln pochodzi od samorządu Mazowsza. Generalnym wykonawcą wybranym w drodze przetargu była firma Mabau.W ramach inwestycji oprócz drogi, powstały nowe skrzyżowania, wybudowano chodniki i ścieżki rowerowe (prawie 6 tys. m²), zatoki autobusowe z peronami i wiatami, odwodnienia powierzchniowego korpusu drogowego, niezbędne oświetlenie, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przejścia dla pieszych, most na rzece Okrzeszy.

Nowa droga przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa komunikacyjnego dużej liczby pojazdów dojeżdżających do aquaparku Suntago Wodny Świat w Park of Poland oraz ułatwia dostęp do terenów inwestycyjnych.

Jak dojechać do Suntago Wodny Świat w Park of Poland - MAPA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej