Panattoni Park Święcice. Obiekt build to suit dla firmy Danone został ukończony

2011-07-13 11:07
Panattoni Park Święcice
Autor: Konkret PR Panattoni Park Święcice - pierwszy z obiektów, który powstał na zamówienie firmy Danone został już ukończony

Panattoni oddał do użytku kolejny obiekt typu build to suit. Jest to pierwszy z dwóch budynków w Panattoni Park Święcice. Obiekt powstał na zamówienie firmy Danone. W zawarciu umowy pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.

Firma Danone przeniosła się już do nowego centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Święcice. Jest to inwestycja build to suit (BTS) o powierzchni 13 600 m2 z możliwością powiększenia obiektu do 16 300 m2. Budowa nowego centrum dystrybucyjnego rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku. Obiekt składa się z części biurowej i magazynowej, którą charakteryzują rozwiązania branży FMCG, w tym kontrolowana temperatura (od 4˚C do 6˚C w części magazynowej).

Panattoni Park Święcice tworzyć będą dwa budynki o łącznej powierzchni 33 300 m2. Oprócz obiektu typu build to suit, zrealizowanego na zamówienie firmy Danone, powstają tu także powierzchnie magazynowe w całości wynajęte przez firmę Tech Data Polska, dystrybutora technologii IT. Budowa centrum dystrybucyjnego ruszyła w kwietniu bieżącego roku. Panattoni Park Święcice zlokalizowany jest na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, ok. 19 km od centrum stolicy, przy trasie krajowej numer 2 (E30).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej