Panattoni Park Łódź East będzie większy

2011-04-12 17:52
Panattoni Park Łódź East
Autor: Konkret PR Panattoni Park Łódź East zostanie rozbudowany o kolejne 12 300 mkw.

Panattoni Europe powiększa Panattoni Park Łódź East. Nowa inwestycja jest rozbudową trzeciego obiektu parku o kolejne 12 300 m2. Nowymi najemcami parku zostały firmy JAS FBG SA i Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.

Panattoni Park Łódź East to jeden z czterech parków dewelopera zlokalizowanych w centralnej Polsce, w województwie łódzkim. Obecnie park składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 92 200 m2. Nowa inwestycja jest rozbudową trzeciego, istniejącego obiektu o powierzchni 17 000 m2 o kolejne 12 300 m2. Najemcami powstającej powierzchni są dwie firmy transportowo-spedycyjno-logistyczne: JAS FBG SA, która wynajęła 5 000 m2 oraz Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo sp. z o.o., który zajmie powierzchnię 2 830 m2.

Zobacz także: Nowa powierzchnia w Panattoni Park Wrocław II

Panattoni Park Łódź zlokalizowany został we wschodniej części Łodzi, zaledwie 10 km od centrum miasta, przy ulicy Zakładowej w dzielnicy Widzew-Olechów. Park znajduje się w sąsiedztwie planowanego węzła Andrespol autostrady A1.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej