Outlet w Szczecinie: Polimex-Mostostal buduje centrum wyprzedażowe

2011-10-21 9:22
Outlet w Szczecinie z galerią handlową: Polimex-Mostostal rozpoczął budowę centrum wyprzedażowego
Autor: Echo Investment Outlet w Szczecinie, to pierwsze w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowe

Outlet w Szczecinie to pierwsze w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowe realizowane przez firmę Echo Investment. Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się zgodnie z harmonogramem. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu br. od budowy galerii handlowej. Generalnym wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal SA.

Pierwszy Outlet w Szczecinie

Outlet Park Szczecin powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest Echo Investment.

I etap - galeria handlowa (70 lokali)

Realizacja odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza, trwająca już faza, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się 70 lokali handlowych, 7-salowe kino Helios, supermarket i sklep elektroniczny. Jej zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2012 roku.

II etap - 60 lokali

Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów.
Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 000 mkw, powierzchnia całkowita to 30 200 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1 400 miejsc parkingowych. Koncepcja  architektoniczna obiektu powstała w biurze projektowym Vsf - Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia STUDIO A4 ze Szczecina.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej