Outlet w Szczecinie: Polimex-Mostostal buduje centrum wyprzedażowe

2011-10-21 9:22
Outlet w Szczecinie z galerią handlową: Polimex-Mostostal rozpoczął budowę centrum wyprzedażowego
Autor: Echo Investment Outlet w Szczecinie, to pierwsze w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowe

Outlet w Szczecinie to pierwsze w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowe realizowane przez firmę Echo Investment. Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się zgodnie z harmonogramem. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu br. od budowy galerii handlowej. Generalnym wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal SA.

Pierwszy Outlet w Szczecinie

Outlet Park Szczecin powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest Echo Investment.

I etap - galeria handlowa (70 lokali)

Realizacja odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza, trwająca już faza, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się 70 lokali handlowych, 7-salowe kino Helios, supermarket i sklep elektroniczny. Jej zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2012 roku.

II etap - 60 lokali

Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów.
Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 000 mkw, powierzchnia całkowita to 30 200 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1 400 miejsc parkingowych. Koncepcja  architektoniczna obiektu powstała w biurze projektowym Vsf - Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia STUDIO A4 ze Szczecina.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej