Outlet w Lublinie. Pierwsze centrum wyprzedażowe w mieście

2013-06-13 15:05
Outlet w Lublinie
Autor: CBRE Outlet Center w Lublinie. W centrum wyprzedażowym będzie 100 lokali handlowych. Otwarcie obiektu zaplanowano na I kwartał 2014 roku

W Lublinie powstanie centrum wyprzedażowe Outlet Center. W obiekcie o powierzchni najmu 12 000 mkw. będzie dostępnych 100 lokali handlowych. Outlet w Lublinie zostanie otwarty w I kwartale 2014 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Agmet.

Inwestycje w Lublinie: centrum wyprzedażowe Outlet Center

Centrum wyprzedażowe w Lublinie powstanie przy ulicy Mełgiewskiej. Całkowita powierzchnia Outlet Center wyniesie 16 000 mkw., z czego 12 100 mkw. to powierzchnia najmu. W obiekcie dostępnych będzie 100 lokali handlowych oraz 800 miejsc parkingowych. Otwarcie outletu w Lublinie zaplanowano na I kwartał 2014 roku.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management, wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji w Lublinie została spółka Agmet. Prace budowlane będzie nadzorować firma Tebodin. Za komercjalizację obiektu odpowiada CBRE.

Outlet w Lublinie
Autor: CBRE Outlet Center w Lublinie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej