Outlet Center. W Białymstoku powstanie centrum wyprzedażowe

2013-02-18 13:10
Outlet Center w Białymstoku
Autor: CBRE Outlet Center w Białymstoku

Spółka ADV POR Property Investment zamierza wybudować w Białymstoku centrum wyprzedażowe Outlet Center. Na 20 tys. mkw. powierzchni całkowitej dostępnych będzie ponad 100 sklepów. Otwarcie parku handlowego w Białymstoku zaplanowano na III kwartał 2014 roku.

Pierwsze w Białymstoku centrum wyprzedażowe Outlet Center powstanie przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 17 – jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Powierzchnia całkowita obiektu wyniesie ponad 20 000 m kw., w tym powierzchnia GLA to ok. 14 000 mkw.  W Outlet Center dostępnych będzie ponad 100 sklepów. Do dyspozycji klientów przewidziano parking z 700 miejscami. Cały park handlowy, jaki Outlet Center utworzy wraz z istniejącą na tym terenie Castoramą, sklepem spożywczym i stacją paliw, pomieści blisko 1500 miejsc parkingowych. Za komercjalizację inwestycji odpowiedzialna jest agencja CBRE.

Deweloper – spółka  ADV POR Property Investment podpisała umowę z Urzędem Miasta w Białymstoku, która zapewniła powstanie docelowego układu drogowego wokół inwestycji.

Zakończenie budowy i otwarcie obiektu przewidziane jest na III kwartał 2014 roku.

Będzie to drugie centrum wyprzedażowe budowane przez spółkę ADV POR Property Investment. Pierwszym jest Outlet Center w Lublinie. Obiekt zostanie wybudowany przy ul. Mełgiewskiej 16, w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. W ramach I etapu inwestycji powstanie ok. 80 sklepów, a docelowo ponad 100. Prace budowlane rozpoczną się na początku marca 2013, a otwarcie Outlet Center planowane jest w I kwartale 2014.

Outlet Center w Białymstoku
Autor: CBRE Outlet Center. Centrum wyprzedażowe w Białymstoku zostanie otwarte w III kwartale 2014 roku
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej