Nowy najemca w ProLogis Park Teresin

2007-05-28 14:44
ProLogis
Autor: brak danych

Firma Ambra SA podpisała umowę na wynajem 8.538 m2 powierzchni magazynowej w ProLogis Park Teresin. Transakcja została zawarta przy współpracy z działem Reprezentacji Najemców Powierzchni Magazynowych Jones Lang LaSalle - jedynym tego typu w Polsce.

ProLogis Park Teresin to nowoczesny kompleks dystrybucyjny zlokalizowany na terenie gminy Teresin, w odległości ok. 40 km od centrum Warszawy. Dostęp do międzynarodowej trasy E30 oraz własna bocznica kolejowa uczyniły z ProLogis Park Teresin rozwiązanie wzorcowe dla projektów konkurencyjnych. Obiekt oferuje 81.666 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej w 3 budynkach. Po ukończeniu realizacji całej inwestycji, kompleks będzie składał się z 6 budynków o łącznej powierzchni 170.452 m2.

"Cieszymy się z faktu, że firma Ambra powiększy grono najemców ProLogis Park Teresin. Chcielibyśmy poinformować, że pomimo faktu, że budynek B został ukończony niedawno w marcu bieżącego roku, projekt jest już wynajęty w 82%"  - powiedział Maciej Madejak, Leasing Manager w firmie ProLogis.
ProLogis Park Teresin został wybrany przez Ambrę z powodu dogodnej lokalizacji. Elastyczne podejście firmy ProLogis do potrzeb najemcy połączone z dużym nakładem pracy i determinacją działu Reprezentacji Najemców Jones Lang LaSalle pomogło w negocjacjach i zawarciu transakcji, z której zadowolone są obie strony.
"Niniejsza transakcja jest inauguracją działań i przetarciem szlaków dla dalszej działalności działu Reprezentacji Najemców Powierzchni Magazynowych firmy Jones Lang LaSalle" - podsumował Sev Zakrzewski z firmy Jones Lang LaSalle.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej