Nowy najemca w ProLogis Park Teresin

2007-05-28 14:44
ProLogis
Autor: brak danych

Firma Ambra SA podpisała umowę na wynajem 8.538 m2 powierzchni magazynowej w ProLogis Park Teresin. Transakcja została zawarta przy współpracy z działem Reprezentacji Najemców Powierzchni Magazynowych Jones Lang LaSalle - jedynym tego typu w Polsce.

ProLogis Park Teresin to nowoczesny kompleks dystrybucyjny zlokalizowany na terenie gminy Teresin, w odległości ok. 40 km od centrum Warszawy. Dostęp do międzynarodowej trasy E30 oraz własna bocznica kolejowa uczyniły z ProLogis Park Teresin rozwiązanie wzorcowe dla projektów konkurencyjnych. Obiekt oferuje 81.666 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej w 3 budynkach. Po ukończeniu realizacji całej inwestycji, kompleks będzie składał się z 6 budynków o łącznej powierzchni 170.452 m2.

"Cieszymy się z faktu, że firma Ambra powiększy grono najemców ProLogis Park Teresin. Chcielibyśmy poinformować, że pomimo faktu, że budynek B został ukończony niedawno w marcu bieżącego roku, projekt jest już wynajęty w 82%"  - powiedział Maciej Madejak, Leasing Manager w firmie ProLogis.
ProLogis Park Teresin został wybrany przez Ambrę z powodu dogodnej lokalizacji. Elastyczne podejście firmy ProLogis do potrzeb najemcy połączone z dużym nakładem pracy i determinacją działu Reprezentacji Najemców Jones Lang LaSalle pomogło w negocjacjach i zawarciu transakcji, z której zadowolone są obie strony.
"Niniejsza transakcja jest inauguracją działań i przetarciem szlaków dla dalszej działalności działu Reprezentacji Najemców Powierzchni Magazynowych firmy Jones Lang LaSalle" - podsumował Sev Zakrzewski z firmy Jones Lang LaSalle.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej