Nowy kontrakt firmy CoBouw: centrum dystrybucji owoców

2012-08-09 11:28
Centrum dystrybucji owoców
Autor: CoBouw Polska Sp. z o.o. Centrum dystrybucji owoców dla Grupy Producentów Owoce Polskie w Górzynie (wizualizacja)

Firma Cobouw pozyskała kolejny kontrakt. W miejscowości Górzyn wybuduje centrum dystrybucji owoców dla Grupy Producentów Owoce Polskie. W ramach inwestycji powstaną hale sortowni i chłodni owoców oraz hala magazynowa z budynkiem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 11 800 mkw.

CoBouw buduje centrum dystrybucji owoców dla Grupy Producentów Owoce Polskie

Centrum dystrybucji owoców powstanie w miejscowości Górzyn. W ramach inwestycji wybudowane zostaną hale sortowni i chłodni owoców z budynkiem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni ok. 4530 mkw., hala magazynowa o powierzchni 7270 mkw. oraz układ drogowy o powierzchni 12 685 mkw.

Firma CoBouw przygotowała koncepcję inwestycji. Kolorystyka budynku biurowego i zastosowane materiały (np. elementy drewna) mają nawiązywać do natury, podkreślając w ten sposób działalność firmy - Grupy Producentów Owoce Polskie. Zakres prac, które zostaną wykonane przez firmę CoBouw przy realizacji centrum dystrybucji owoców obejmuje opracowanie projektu zamiennego, wykonanie fundamentów i prac ziemnych, dostawę i montaż kompletnej hali sortowni, ścian działowych, komór chłodniczych. Ponadto firma wybuduje budynek socjalno-biurowy, wykona z prace wykończeniowe, posadzki przemysłowe oraz wszystkie instalacje wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje chłodnicze.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej