Nowy kompleks wypoczynkowy INTERFERIE Medical SPA

2010-01-11 11:28
INTERFERIE Medical SPA
Autor: PR time - Agencja Public Relations

Spółka INTERFERIE podpisała z firmą Jaxa Pol umowę na przeprowadzenie prac rozbiórkowych budynków ośrodka Barbarka II w Świnoujściu.

Rozpisany w grudniu 2009 roku przetarg dotyczył wykonania prac rozbiórkowych budynków znajdujących się na działce przy ul. Uzdrowiskowej 15 w Świnoujściu: czterech budynków oraz dwóch pomieszczeń pomocniczych o łącznej powierzchni całkowitej 10 982 m2 i kubaturze budynków 36 913 m3.
Do udziału w konkursie zgłosiło się dziewięciu chętnych. Decydujące negocjacje zarząd lubińskiej spółki prowadził jeszcze przed świętami, a ostateczne wyłonienie zwycięzcy nastąpiło 4 stycznia 2010 r.

Zgodnie z ustaleniami umowy między INTERFERIAMI a spółką Jaxa Pol - prace wyburzeniowe budynków należących do dawnego ośrodka Barbarka II w Świnoujściu rozpoczną się 11 stycznia 2010 r. i potrwają 45 dni. Z końcem lutego br. plac pod przyszłą inwestycję ma być już oczyszczony i gotowy do robót budowlanych. Inwestor nie zdradza wysokości zawartej umowy.
Według planów zarządu hotelarskiej spółki powstający na wspomnianym terenie ośrodek INTERFERIE Medical SPA będzie najnowocześniejszym kompleksem konferencyjno-wypoczynkowym, z bogatą bazą zabiegową oraz wellness.

INTERFERIE Medical SPA
Autor: PR time - Agencja Public Relations
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej