Nowy kompleks wypoczynkowy INTERFERIE Medical SPA

2010-01-11 11:28
INTERFERIE Medical SPA
Autor: PR time - Agencja Public Relations

Spółka INTERFERIE podpisała z firmą Jaxa Pol umowę na przeprowadzenie prac rozbiórkowych budynków ośrodka Barbarka II w Świnoujściu.

Rozpisany w grudniu 2009 roku przetarg dotyczył wykonania prac rozbiórkowych budynków znajdujących się na działce przy ul. Uzdrowiskowej 15 w Świnoujściu: czterech budynków oraz dwóch pomieszczeń pomocniczych o łącznej powierzchni całkowitej 10 982 m2 i kubaturze budynków 36 913 m3.
Do udziału w konkursie zgłosiło się dziewięciu chętnych. Decydujące negocjacje zarząd lubińskiej spółki prowadził jeszcze przed świętami, a ostateczne wyłonienie zwycięzcy nastąpiło 4 stycznia 2010 r.

Zgodnie z ustaleniami umowy między INTERFERIAMI a spółką Jaxa Pol - prace wyburzeniowe budynków należących do dawnego ośrodka Barbarka II w Świnoujściu rozpoczną się 11 stycznia 2010 r. i potrwają 45 dni. Z końcem lutego br. plac pod przyszłą inwestycję ma być już oczyszczony i gotowy do robót budowlanych. Inwestor nie zdradza wysokości zawartej umowy.
Według planów zarządu hotelarskiej spółki powstający na wspomnianym terenie ośrodek INTERFERIE Medical SPA będzie najnowocześniejszym kompleksem konferencyjno-wypoczynkowym, z bogatą bazą zabiegową oraz wellness.

INTERFERIE Medical SPA
Autor: PR time - Agencja Public Relations
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej