Nowe powierzchnie magazynowe pod Warszawą. MLP Group rusza z nową inwestycją

2014-12-02 17:31

MLP Group ma wybudować 45 000 m2 powierzchni magazynowej w Teresinie pod Warszawą i pod Poznaniem. Nowa inwestycja ma być magazynem centralnym sieci supemarketów Piotr i Paweł.

Nowe magazyny mają powstać w Teresinie k. Warszawy i na terenie parku logistycznego MLP Poznań. Powierzchnia hal magazynowych pod Warszawą wyniesie 38 000 m2. Będzie to magazyn centralny sieci Piotr i Paweł. Natomiast w parku MLP Poznań o kolejne 7000 m2 zostanie rozbudowany istniejący magazyn Piotra i Pawła, co oznacza, że łącznie Piotr i Paweł będzie miał pod Poznaniem 15 500 m2 powierzchni magazynowej.

Nowe magazyny z częścią socjalno-biurową zostaną oddane do użytku i przekazane najemcy w latach 2016-2017.

MLP Group jest obecnie właścicielem pięciu parków logistycznych zlokalizowanych w Polsce: MLP Pruszków I, MLP Pruszków II, MLP Tychy, MLP Poznań, MLP Bieruń. Pod koniec kwietnia 2014 roku sfinalizowano zakup działki inwestycyjnej, na której powstanie nowy park logistyczny MLP Lublin o docelowej powierzchni najmu ok. 55 000 m2. W przygotowaniu jest również park MLP Wrocław.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej