Nowe kontrakty firmy CoBouw

2016-02-15 16:19

Z początkiem roku 2016 firma CoBouw zawarła cztery umowy w ramach których powstanie pięć hal magazynowych.

Inwestorem pierwszej realizacji jest firma Addit z Węgrowa. CoBouw wykona projekt konstrukcji oraz zrealizuje dostawę i montaż kompletnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni około 6000 m² wraz z częścią socjalno-biurową i techniczną. W ramach projektu wykonane zostaną prace wykończeniowe, posadzki przemysłowe, instalacje zewnętrzne i wewnętrzne, fundamenty oraz infrastruktura zewnętrzna.

Następna realizacja zostanie wykonana na zlecenie firmy ILPEA. Będzie to odbudowa dwóch hal magazynowych w miejscowościach Chełstówek oraz Twardogóra, które uległy zniszczeniu w czasie pożaru. Obiekty te mają powierzchnie około 7000 i 3000 m². Zakres prac obejmie naprawę fundamentów, dostawę i montaż kompletnej hali, wykonanie posadzek, instalacji oraz infrastruktury zewnętrznej.

CoBouw podpisał również umowę z inwestorem  – firmą INDEKA  – na wykonanie projektu oraz dostawę i montaż kompletnej hali magazynowej o powierzchni 8.000 m² w miejscowości Kobylnica.
 
Kolejny kontrakt zawarty został z firmą Liedmann. W ramach umowy wykonany zostanie projekt pełnobranżowy w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Zadanie dotyczy kompleksowej realizacji hali magazynowej o łącznej powierzchni 4500 m² w miejscowości Działoszyn.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej