Nowe kontrakty firmy CoBouw

2016-02-15 16:19

Z początkiem roku 2016 firma CoBouw zawarła cztery umowy w ramach których powstanie pięć hal magazynowych.

Inwestorem pierwszej realizacji jest firma Addit z Węgrowa. CoBouw wykona projekt konstrukcji oraz zrealizuje dostawę i montaż kompletnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni około 6000 m² wraz z częścią socjalno-biurową i techniczną. W ramach projektu wykonane zostaną prace wykończeniowe, posadzki przemysłowe, instalacje zewnętrzne i wewnętrzne, fundamenty oraz infrastruktura zewnętrzna.

Następna realizacja zostanie wykonana na zlecenie firmy ILPEA. Będzie to odbudowa dwóch hal magazynowych w miejscowościach Chełstówek oraz Twardogóra, które uległy zniszczeniu w czasie pożaru. Obiekty te mają powierzchnie około 7000 i 3000 m². Zakres prac obejmie naprawę fundamentów, dostawę i montaż kompletnej hali, wykonanie posadzek, instalacji oraz infrastruktury zewnętrznej.

CoBouw podpisał również umowę z inwestorem  – firmą INDEKA  – na wykonanie projektu oraz dostawę i montaż kompletnej hali magazynowej o powierzchni 8.000 m² w miejscowości Kobylnica.
 
Kolejny kontrakt zawarty został z firmą Liedmann. W ramach umowy wykonany zostanie projekt pełnobranżowy w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Zadanie dotyczy kompleksowej realizacji hali magazynowej o łącznej powierzchni 4500 m² w miejscowości Działoszyn.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej