Nowe inwestycje w Warszawie: Multimedialny Dom Plusa ukończony

2015-10-20 13:43
Nowe inwestycje w Warszawie: biurowiec firmy Plus
Autor: www.they.pl Nowy biurowiec projektu APA Kuryłowicz & Associates, Multimedialny Dom Plusa

Zakończyła się budowa Multimedialnego Domu Plusa. Sześciopiętrowy biurowiec zaprojektowała pracownia APA Kuryłowicz & Associates.

Nowe inwestycje

Biurowiec w warszawskiej dzielnicy Służew to nowa siedziba firmy Plus. Sześciopiętrowy biurowiec ma powierzchnię użytkową 23 000 m2. Obiekt zaprojektowany został przez znane warszawskie biuro architektoniczne APA Kuryłowicz & Associates. Umowa długoterminowego najmu z została podpisana jeszcze przed rozpoczęciem budowy. W pracach projektowych uczestniczył Stefan Kuryłowicz – to jeden z ostatnich projektów architekta.
Nowa inwestycja przygotowana została z myślą o konkretnym najemcy, czyli firmie Plus. Po trwającej dwa lata budowie operator sieci komórkowej przenosi siedzibę. Będzie sąsiadował z biurowcami konkurencyjnych sieci. W pobliżu, przy ulicy Marynarskiej, znajdują się biurowce operatorów sieci T-Mobile i Play.
Elewacje budynku pokrywa mozaika ciemnoszarych i piaskowych paneli. Na wewnętrznym dziedzińcu powstał niewielki ogród z drzewami w pojemnikach i obłożonymi drewnem siedziskami.

Multimedialny Dom Plusa
Lokalizacja: ul. Konstruktorska, Służewiec Przemysłowy, Warszawa
Inwestor: White Stone Development
Projekt: APA Kuryłowicz & Associates
Generalny wykonawca: SPS Construction
Fasady i okna aluminiowe: Opeus
Liczba kondygnacji: 6
Powierzchnia najmu: 23 000 m2
Rozpoczęcie budowy: 2013
Zakończenie budowy: wrzesień 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej