Nowe inwestycje w Warszawie: Multimedialny Dom Plusa ukończony

2015-10-20 13:43
Nowe inwestycje w Warszawie: biurowiec firmy Plus
Autor: www.they.pl Nowy biurowiec projektu APA Kuryłowicz & Associates, Multimedialny Dom Plusa

Zakończyła się budowa Multimedialnego Domu Plusa. Sześciopiętrowy biurowiec zaprojektowała pracownia APA Kuryłowicz & Associates.

Nowe inwestycje

Biurowiec w warszawskiej dzielnicy Służew to nowa siedziba firmy Plus. Sześciopiętrowy biurowiec ma powierzchnię użytkową 23 000 m2. Obiekt zaprojektowany został przez znane warszawskie biuro architektoniczne APA Kuryłowicz & Associates. Umowa długoterminowego najmu z została podpisana jeszcze przed rozpoczęciem budowy. W pracach projektowych uczestniczył Stefan Kuryłowicz – to jeden z ostatnich projektów architekta.
Nowa inwestycja przygotowana została z myślą o konkretnym najemcy, czyli firmie Plus. Po trwającej dwa lata budowie operator sieci komórkowej przenosi siedzibę. Będzie sąsiadował z biurowcami konkurencyjnych sieci. W pobliżu, przy ulicy Marynarskiej, znajdują się biurowce operatorów sieci T-Mobile i Play.
Elewacje budynku pokrywa mozaika ciemnoszarych i piaskowych paneli. Na wewnętrznym dziedzińcu powstał niewielki ogród z drzewami w pojemnikach i obłożonymi drewnem siedziskami.

Multimedialny Dom Plusa
Lokalizacja: ul. Konstruktorska, Służewiec Przemysłowy, Warszawa
Inwestor: White Stone Development
Projekt: APA Kuryłowicz & Associates
Generalny wykonawca: SPS Construction
Fasady i okna aluminiowe: Opeus
Liczba kondygnacji: 6
Powierzchnia najmu: 23 000 m2
Rozpoczęcie budowy: 2013
Zakończenie budowy: wrzesień 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej