Nowe inwestycje CoBouw

2016-06-01 17:08
Nowe inwestycje CoBouw
Autor: CoBouw Hala magazynowa dla firmy HURTAP S.A. wraz z częścią socjalno-biurową w miejscowości Łęczyca

Firma CoBouw podpisała cztery nowe umowy na podstawie których powstaną dwie hale produkcyjne oraz dwie magazynowe.

Firma HURTAP S.A. już po raz drugi podjęła współpracę z wykonawcą. Tym razem zamówienie dotyczy budowy hali magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową w miejscowości Łęczyca. Obiekt będzie miał powierzchnię około 3200 m². W ramach realizacji CoBouw wykona projekt budowlany, uzyska pozwolenie na budowę oraz kompleksowo zrealizuje obiekt. Prace obejmą wykonanie fundamentów wraz z robotami ziemnymi, dostawę i montaż kompletnej hali wraz z posadzką, wykonanie infrastruktury drogowej, instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz budowę i wykończenie części socjalno-biurowej.

Kolejną inwestycją będzie hala produkcyjna w Szamotułach o powierzchni ponad 3000 m². Powstanie ona dla AGRO HOLDING GmbH na zlecenie firmy GOTECH. Zakres prac obejmie wykonanie projektu budowlanego do uzyskania pozwolenia na budowę oraz dostawę i montaż kompletnej hali.

CoBouw wybuduje również halę magazynową wraz z częścią socjalno-biurową w miejscowości Krapkowice, o powierzchni około 9720 m². Zlecenie od firmy MEBLOSOFT dotyczy wykonana fundamentów waz z pracami ziemnymi, dostawę i montaż kompletnej hali magazynowej, wykonanie posadzki przemysłowej, części socjalno-biurowej oraz całej infrastruktury zewnętrznej.

Dla firmy SCHELL INDUSTRIES POLSKA wykonawca już po rza drugi zaprojektuje i zrealizuje halę produkcyjną wraz z częścią socjalno-biurową o powierzchni około 2300 m². Inwestycja powstanie w miejscowości Rzepin. Umowa obejmuje wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego i technologii, prac ziemnych i fundamentów, dostawę i montaż kompletnej hali wraz z posadzką oraz wykonanie infrastruktury zewnętrznej.

Nowe inwestycje CoBouw
Autor: CoBouw Obiekt będzie miał powierzchnię około 3200 m²
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej