Nowe inwestycje CoBouw

2016-06-01 17:08
Nowe inwestycje CoBouw
Autor: CoBouw Hala magazynowa dla firmy HURTAP S.A. wraz z częścią socjalno-biurową w miejscowości Łęczyca

Firma CoBouw podpisała cztery nowe umowy na podstawie których powstaną dwie hale produkcyjne oraz dwie magazynowe.

Firma HURTAP S.A. już po raz drugi podjęła współpracę z wykonawcą. Tym razem zamówienie dotyczy budowy hali magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową w miejscowości Łęczyca. Obiekt będzie miał powierzchnię około 3200 m². W ramach realizacji CoBouw wykona projekt budowlany, uzyska pozwolenie na budowę oraz kompleksowo zrealizuje obiekt. Prace obejmą wykonanie fundamentów wraz z robotami ziemnymi, dostawę i montaż kompletnej hali wraz z posadzką, wykonanie infrastruktury drogowej, instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz budowę i wykończenie części socjalno-biurowej.

Kolejną inwestycją będzie hala produkcyjna w Szamotułach o powierzchni ponad 3000 m². Powstanie ona dla AGRO HOLDING GmbH na zlecenie firmy GOTECH. Zakres prac obejmie wykonanie projektu budowlanego do uzyskania pozwolenia na budowę oraz dostawę i montaż kompletnej hali.

CoBouw wybuduje również halę magazynową wraz z częścią socjalno-biurową w miejscowości Krapkowice, o powierzchni około 9720 m². Zlecenie od firmy MEBLOSOFT dotyczy wykonana fundamentów waz z pracami ziemnymi, dostawę i montaż kompletnej hali magazynowej, wykonanie posadzki przemysłowej, części socjalno-biurowej oraz całej infrastruktury zewnętrznej.

Dla firmy SCHELL INDUSTRIES POLSKA wykonawca już po rza drugi zaprojektuje i zrealizuje halę produkcyjną wraz z częścią socjalno-biurową o powierzchni około 2300 m². Inwestycja powstanie w miejscowości Rzepin. Umowa obejmuje wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego i technologii, prac ziemnych i fundamentów, dostawę i montaż kompletnej hali wraz z posadzką oraz wykonanie infrastruktury zewnętrznej.

Nowe inwestycje CoBouw
Autor: CoBouw Obiekt będzie miał powierzchnię około 3200 m²
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej