Nowe hale magazynowe - CoBouw buduje w Warszawie i Prochowicach

2010-07-05 13:11
Hala produkcyjna dla polskiej firmy IRMARK Sp. z o.o.
Autor: CoBouw Hala produkcyjna dla polskiej firmy IRMARK Sp. z o.o.

Wykonanie projektu budowlanego konstrukcji stalowej oraz budowa hali produkcyjnej wraz z częścią socjalno-biurową w Prochowicach dla firmy Vivena-Natura, producenta paliw ze źródeł odnawialnych - to najnowsza lipcowa umowa firmy CoBouw. W czerwcu br. wykonawca podpisał jeszcze dwie umowy na budowę hal stalowych.

Oprócz kompleksowego wykonawstwa hali w Prochowicach, CoBouw wykona także projekt budowlany (zamienny) konstrukcji stalowej oraz, jako generalny wykonawca, wybuduje halę produkcyjno-magazynową wraz z pomieszczeniami na brykieciarkę w Lipnikach Starych dla "Przedsiębiorstwa Produkcyjnego MARDOM Jan Walaszek", producenta karniszy, rolet i mebli drewnianych.

Hala dla Przedsiębiorstwa produkcyjnego MARDOM, CoBouw
Autor: CoBouw Hala dla Przedsiębiorstwa produkcyjnego MARDOM

Drugi kontrakt firmy to budowa hali w systemie generalnego wykonawstwa wraz z wykonaniem pełnobranżowego projektu budowlanego hali magazynowej wraz z budynkiem socjalno-biurowym w Warszawie dla polskiej firmy IRMARK Sp. z o.o. producenta systemów wentylacyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej