Nowe biuro Skype Technologies w Kalifornii. ZDJĘCIA WNĘTRZ

2013-08-19 13:56
Nowoczesne biuro
Autor: CONTEMPORIST Nowoczesne biuro

Skype Technologies otworzył nowe biuro w Palo Alto, w Kalifornii. Aranżacje wnętrz w zasadzie nie zaskakują. W nowym biurze widać bowiem konsekwencję w urządzaniu wnętrz biurowych charakterystyczną dla internetowych potentatów.

Zabawa przestrzenią i elementami wyposażenia, ale przede wszystkim wygoda i funkcjonalność to cechy wspólne nowoczesnych biur internetowych gigantów. Takie jest również nowe biuro Skype Technologies, zaprojektowane przez firmę Blitz. Znajduje w nim zatrudnienie, a jednocześnie dobrze się bawi i wypoczywa 250 pracowników. No właśnie, bo według filozofii firmy dbanie o relaks pracownika, zapewnienie mu przyjaznej atmosfery w niebanalnej aranżacji wnętrza wymiernie przekłada się na jej rozwój.

Wnętrza biura są przestronne, niemal umownie tylko podzielone na strefy funkcjonalne. W nowym biurze wyodrębniono salki konferencyjne, specjalne kąciki na wideokonferencje, miejsca mniej formalne, wypoczynkowe. Widać, że wielką uwagę przywiązano tu do projektów stref socjalnych. W nowoczesnym biurze Skype’a nie mogło się także obyć bez sali rekreacyjnej, w której pracownicy mogą odreagować i nabrać pozytywnej energii, grając w popularne piłkarzyki czy bilarda. Odnosi się wrażenie, że niektóre elementy wyposażenia biura dobrano tu niejako z przymrużeniem oka. Zabawny eklektyzm w aranżacji wnętrz ma z pewnością służyć dobremu samopoczuciu pracowników, a jednocześnie sprzyjać ich zaangażowaniu i kreatywności.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej