Nowatorski projekt Sawa Apartments

2016-07-27 11:28
Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy Inwestycja powstanie w Zegrzu Północnym w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Zegrzyńskiego

W Zegrzu i Warszawie powstaną dwa luksusowe centra medyczne. Będą to miejsca czasowego oraz stałego pobytu, oferujace usługi z zakresu leczenia, rehabilitacji i odnowy biologicznej, zarówno dla Polaków, jaki i obcokrajowców powyżej 55. roku życia.

Jako pierwsza powstanie inwestycja w Zegrzu Północnym położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Zegrzyńskiego. Będzie to ekskluzywne osiedle, na którym Sawa Apartaments wybuduje osiem 3- i 4-kondygnacyjnych budynków dla około 170 osób. W pierwszym etapie budowy powstanie 85 apartamentów o powierzchni użytkowej 4,6 tys. m², natomiast w drugim – kolejne 65 (3,2 tys. m²). Kompleks będzie położony na działce o powierzchni 16 tys. m². Projekt architektoniczny powstał w pracowni Apar-Projekt. Budowa ma ruszyć w I kwartale 2017.

Zgodnie z założeniami inwestora ma to być miejsce oferujące luksusowe usługi szpitalne, m.in. konsultacje i opiekę medyczną, zabiegi rehabilitacyjne, całodobową opiekę nad seniorami. W apartamentowcach powstaną gabinety medyczne, punkty opieki pielęgniarskiej i całodobowej, restauracja, biblioteka, parking podziemny i recepcja z obsługą concierge. Ponadto na terenie kompleksu znajdzie się centrum wellness i aktywnej rekreacji (m.in. basen, siłownia). Opieka medyczna i rehabilitacyjna będzie dostosowana do potrzeb poszczególnych klientów.

Kolejną podobną inwestycją będzie centrum medyczne w Warszawie. Kompleks powstanie na działce o powierzchni ponad 15 ha. W jego skład wejdzie m.in. centrum medyczne ze szpitalem z odzdziałami geriatrii, ortopedii, kardiologii i rehabilitacji. W inwestycji zaprojektowano również aquapark, basen, centrum spa oraz małą stadninę koni z ośrodkiem hipoterapii. W fazie projektowej jest także basen zasilany źródłami termalnymi.

Obie mazowieckie inwestycje są kontynuacją rozpoczętego przez Sawa Apartments projektu rewitalizacji i budowy centrum kompleksowej rehabilitacji i wypoczynku w Kozubniku w Beskidzie Małym. Placówka będzie miała profil ortopedyczny. Do dyspozycji pacjentów zaprojektowano m.in. trzy baseny zasilane źródłami termalnymi, spa, saunę i siłownię.

Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy
Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy Na ekskluzywnym osiedlu powstanie osiem 3- i 4-kondygnacyjnych budynków dla około 170 osób
Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy Położenie kompleksu lusksusowego centrum medycznego Sawa Apartaments

Nazwa inwestycji: Centrum medyczne Sawa Apartaments
Lokalizacja: Zegrze
Funkcja: luksusowe centrum medyczne
Inwestor: Sawa Apartaments
Generalny wykonawca: w trakcie wyboru
Projektant: Apar-Projekt (centrum w Zegrzu)
Całkowita powierzchnia: 7,8 tys. m² (centrum w Zegrzu)
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2017 (centrum w Zegrzu)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej