Nowatorski projekt Sawa Apartments

2016-07-27 11:28
Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy Inwestycja powstanie w Zegrzu Północnym w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Zegrzyńskiego

W Zegrzu i Warszawie powstaną dwa luksusowe centra medyczne. Będą to miejsca czasowego oraz stałego pobytu, oferujace usługi z zakresu leczenia, rehabilitacji i odnowy biologicznej, zarówno dla Polaków, jaki i obcokrajowców powyżej 55. roku życia.

Jako pierwsza powstanie inwestycja w Zegrzu Północnym położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Zegrzyńskiego. Będzie to ekskluzywne osiedle, na którym Sawa Apartaments wybuduje osiem 3- i 4-kondygnacyjnych budynków dla około 170 osób. W pierwszym etapie budowy powstanie 85 apartamentów o powierzchni użytkowej 4,6 tys. m², natomiast w drugim – kolejne 65 (3,2 tys. m²). Kompleks będzie położony na działce o powierzchni 16 tys. m². Projekt architektoniczny powstał w pracowni Apar-Projekt. Budowa ma ruszyć w I kwartale 2017.

Zgodnie z założeniami inwestora ma to być miejsce oferujące luksusowe usługi szpitalne, m.in. konsultacje i opiekę medyczną, zabiegi rehabilitacyjne, całodobową opiekę nad seniorami. W apartamentowcach powstaną gabinety medyczne, punkty opieki pielęgniarskiej i całodobowej, restauracja, biblioteka, parking podziemny i recepcja z obsługą concierge. Ponadto na terenie kompleksu znajdzie się centrum wellness i aktywnej rekreacji (m.in. basen, siłownia). Opieka medyczna i rehabilitacyjna będzie dostosowana do potrzeb poszczególnych klientów.

Kolejną podobną inwestycją będzie centrum medyczne w Warszawie. Kompleks powstanie na działce o powierzchni ponad 15 ha. W jego skład wejdzie m.in. centrum medyczne ze szpitalem z odzdziałami geriatrii, ortopedii, kardiologii i rehabilitacji. W inwestycji zaprojektowano również aquapark, basen, centrum spa oraz małą stadninę koni z ośrodkiem hipoterapii. W fazie projektowej jest także basen zasilany źródłami termalnymi.

Obie mazowieckie inwestycje są kontynuacją rozpoczętego przez Sawa Apartments projektu rewitalizacji i budowy centrum kompleksowej rehabilitacji i wypoczynku w Kozubniku w Beskidzie Małym. Placówka będzie miała profil ortopedyczny. Do dyspozycji pacjentów zaprojektowano m.in. trzy baseny zasilane źródłami termalnymi, spa, saunę i siłownię.

Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy
Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy Na ekskluzywnym osiedlu powstanie osiem 3- i 4-kondygnacyjnych budynków dla około 170 osób
Nowy projekt Sawa Apartments
Autor: materiał prasowy Położenie kompleksu lusksusowego centrum medycznego Sawa Apartaments

Nazwa inwestycji: Centrum medyczne Sawa Apartaments
Lokalizacja: Zegrze
Funkcja: luksusowe centrum medyczne
Inwestor: Sawa Apartaments
Generalny wykonawca: w trakcie wyboru
Projektant: Apar-Projekt (centrum w Zegrzu)
Całkowita powierzchnia: 7,8 tys. m² (centrum w Zegrzu)
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2017 (centrum w Zegrzu)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej