Nowa inwestycja w Wysogotowie

2010-01-26 18:12
Wysogotowo Biznes Park
Autor: Urbidom Sp. z o.o.

Wysogotowo Biznes Park to nowa inwestycja firmy Urbidom, która powstanie w podpoznańskim Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej. Za przygotowanie koncepcji architektonicznej odpowiada biuro Woźniak Projekt z Przeźmierowa.

W Biznes Parku na łącznej powierzchni 4400 m2 znajdzie się 12 indywidualnych obiektów o wielorakim przeznaczeniu. Przyszli nabywcy znajdą tu obiekty dostosowane do różnej działalności m.in.: magazynowej, sprzedaży hurtowej i detalicznej, usługowej, warsztatowej oraz nieuciążliwej produkcji. W razie potrzeby poszczególne budynki będzie można łączyć w większe powierzchnie, które dadzą wiele konfiguracji od 350 do 1700 m2. Każdy budynek może być wyposażony w część biurową, o powierzchni dowolnie wybranej przez użytkownika. Teren inwestycji będzie dozorowany i ogrodzony. Deweloper przygotuje również całą niezbędną infrastrukturę w tym m.in. miejsca parkingowe, drogi wewnętrzne, miejsca rozładunkowe.
Budowa według założeń inwestora rozpocznie się we wrześniu, a przewidywany termin zakończenia inwestycji to wiosna 2011. Ceny najmniejszych budynków z zagospodarowaną działką zaczynają się od 1 350 000 zł netto. Na obecnym etapie klienci mogą dowolnie dopasować powierzchnie do własnych potrzeb.

Lokalizacja Biznes Parku
Autor: Urbidom Sp. z o.o.
Lokalizacja Biznes Parku
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej