Nowa galeria handlowa w Gliwicach

2007-05-22 16:56

27 września 2006 roku pierwsi klienci zrobili zakupy w Galerii Handlowej Arena. Nowoczesne centrum handlowe powstało przy dawnej trasie E40 i będzie połączone z obwodnicą miasta.

Arena otworzyła podwoje dla mieszkańców Gliwic. Na 36 tys. mkw. powstało 75 butików, 7 sklepów średniopowierzchniowych oraz 3 restauracje. Inwestorem i zarządcą centrum jest Cefic Polska. W galerii będzie można znaleźć same znane marki tj.: Carrefour czy market budowlany Leroy Merlin. Do dyspozycji klientów będzie parking na 1 400 miejsc. Arena Galeria Handlowa ze względu na lokalizację oraz ofertę będzie skierowana do klientów zarówno z Gliwic, jak i najbliższych regionów. Inwestor postanowił zlokalizować Arenę, nie w centrum miasta, ale przy głównej drodze. Budowa centrum pochłonęła 220 mln zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej