Nietypowe hotele na świecie. Hotel CitizenM w Amsterdamie. Modułowe pokoje hotelowe

2013-08-23 17:19
hotel CitizenM_3
Autor: CitizenM Lobby w hotelach CitizenM zachwyca wyposażeniem

Dobre hotele to nie tylko miejsca do zatrzymania się w podróży. A wyposażenie hoteli to nie tylko meble hotelowe światowej sławy dizajnerów. Coraz częściej hotelarze przyciągają gości innowacyjnymi udogodnieniami. Przykładem jest hotel CitizenM w Amsterdamie.

Holenderski hotel CitizenM zlokalizowany jest obok lotniska Schiphol w Amsterdamie. Jego charakterystyczną cechą są modułowe pokoje hotelowe, zmontowane jako gotowy do instalacji segment. Partnerem hotelu jest firma Philips, która zaproponowała profesjonalne oświetlenie LED oraz pełną automatyzację dzięki specjalnemu pilotowi z dotykowym ekranem. W hotelu CitizenM pokój przypomina kokpit. Leżąc w łóżku, można otworzyć żaluzje, włączyć poszczególne źródła światła, radio oraz przełączyć programy telewizyjne. Hotel w Amsterdamie, podobnie jak pozostałe hotele CitizenM, ma lobby przypominające duży salon w luksusowym apartamencie. Mieszczą się tu stoły, wygodne kanapy i inne siedziska – tak zaaranżowane, aby każdy gość mógł znaleźć dla siebie miejsce do pracy, odpoczynku lub spotkań ze znajomymi. W hotelu nie ma również tradycyjnej recepcji. Tak jak na nowoczesnych lotniskach, sami się „wczekowujemy” za pomocą dotykowych ekranów, wybierając najbardziej dogodny z dostępnych pokojów. Wyposażenie hotelu to również bar hotelowy i restauracja, przypominające lotniskowy kiosk.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej