Największe w Europie

2010-01-14 11:37
Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz - Centrum dla Domu
Autor: od 7 Public Relations Obszar napływu klientów dla nowego obiektu to nawet 7 000 000 ludzi rocznie.

Przy międzynarodowej drodze ekspresowej z Warszawy w stronę Katowic i Wrocławia powstaje obiekt o powierzchni 25 000 m2, przeznaczony dla firm związanych z biznesem wnętrzarskim. Centrum ma być największym wyspecjalizowanym tego typu obiektem w Europie Środkowo–Wschodniej.

Punktem wyjścia dla koncepcji nowo powstającego centrum mebli i dodatków dla domu było stworzenie wszechstronnej i innowacyjnej oferty. Głównym celem Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz - Centrum dla Domu jest udostępnienie kupującym bogatego i unikatowego wachlarza firm, który stworzą zarówno marki obecne na rynku stołecznym, jak i takie, dla których obecność w powstającym kompleksie będzie premierą. Ze strony SYBIL EUROPE wszyscy współtwórcy projektu będą mieli zapewnione miejsca o wysokich standardach oraz profesjonalną pomoc w prezentacji oferty.

Warta 45 mln euro inwestycja ma zapewnione pełne finansowanie przez SYBIL EUROPE, która na rynku nieruchomości w Europie jest obecna od 10 lat. Firma jest pionierem strategii IDM w dziedzinie tworzenia centrów handlu hurtowego i centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz - Centrum dla Domu
Autor: od 7 Public Relations

Planowana data otwarcia obiektu to sierpień 2010.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej