Największe w Europie

2010-01-14 11:37
Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz - Centrum dla Domu
Autor: od 7 Public Relations Obszar napływu klientów dla nowego obiektu to nawet 7 000 000 ludzi rocznie.

Przy międzynarodowej drodze ekspresowej z Warszawy w stronę Katowic i Wrocławia powstaje obiekt o powierzchni 25 000 m2, przeznaczony dla firm związanych z biznesem wnętrzarskim. Centrum ma być największym wyspecjalizowanym tego typu obiektem w Europie Środkowo–Wschodniej.

Punktem wyjścia dla koncepcji nowo powstającego centrum mebli i dodatków dla domu było stworzenie wszechstronnej i innowacyjnej oferty. Głównym celem Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz - Centrum dla Domu jest udostępnienie kupującym bogatego i unikatowego wachlarza firm, który stworzą zarówno marki obecne na rynku stołecznym, jak i takie, dla których obecność w powstającym kompleksie będzie premierą. Ze strony SYBIL EUROPE wszyscy współtwórcy projektu będą mieli zapewnione miejsca o wysokich standardach oraz profesjonalną pomoc w prezentacji oferty.

Warta 45 mln euro inwestycja ma zapewnione pełne finansowanie przez SYBIL EUROPE, która na rynku nieruchomości w Europie jest obecna od 10 lat. Firma jest pionierem strategii IDM w dziedzinie tworzenia centrów handlu hurtowego i centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Centrum Kompleksowego Wyposażenia Wnętrz - Centrum dla Domu
Autor: od 7 Public Relations

Planowana data otwarcia obiektu to sierpień 2010.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej