Na Mierzei Helskiej powstanie ekskluzywny apartamentowiec hotelowy

2016-12-13 15:16
Apartamenty w Juracie od Mostostalu
Autor: Mostostal Warszawa SA Apartamentowiec hotelowy w Juracie wybuduje Mostostal Warszawa

To inwestycja spółki Medical Investment Trust. Nowoczesny, kameralny obiekt zostanie wzniesiony tuż przy molo w Juracie, a wybuduje go Mostostal Warszawa. Wartość kontraktu to blisko 18 mln zł brutto.

Hotel z widokiem na Zatokę Pucką z pewnością przyciągnie do kurortu nowych wczasowiczów. Budynek będzie miał przeszklone ściany i duże tarasy, tak aby turyści w pełni mogli korzystać z nadmorskich widoków i klimatu. Powstanie kilka kroków od słynnej, jurackiej plaży, w granicach obszaru Natura 2000. Projekt obiektu powstał w pracowni Arch Deco.

Działka na której zaplanowano inwestycję znajduje się u zbiegu ulic Mestwina i Międzymorze w Juracie. Powstanie na niej 3-kondygnacyjny budynek, w którym znajdą się apartamenty hotelowe o łącznej powierzchni 1900 m² oraz 2 poziomy garażu podziemnego. Goście będą mogli wybierać sośród dwu-, trzy- i czteropokojowych lokali o metrażu od 48 do 106 m². Bez względu na wielkość, w każdym z nich zaprojektowano aneks kuchenny połączony z salonem, łazienkę oraz taras wypoczynkowy.

Mostostal Warszawa w ramach kontraktu  wyposaży obiekt, zajmie się zagospodarowaniem terenu oraz wykona infrastrukturę techniczną i przyłącza.

Budowa ma ruszyć jeszcze w 2016 roku i dobiegnie końca w 2018.

Nazwa inwestycji: apartamentowiec hotelowy w Juracie
Lokalizacja: Jurata, zbieg ulic Mestwina i Międzymorze
Funkcja: hotel
Inwestor: Medical Investment Trust
Generalny wykonawca: Mostostal Warszawa SA
Projektant: Arch-Deco Sp. z o.o.
Liczba kondygnacji nadziemnych: 3
Liczba kondygnacji podziemnych: 2
Powierzchnia całkowita: 3 916 m²
Powierzchnia użytkowa: 2 675 m²
Powierzchnia zabudowy: 722 m²
Wartość kontraktu brutto: 17 835 000 zł brutto
Rozpoczęcie budowy: 2016
Zakończenie budowy: 2018 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej