Mistral w pełni wynajęty

2007-05-22 13:43
mistral
Autor: brak danych

Mistral - biurowiec klasy A zlokalizowany w Al. Jerozolimskich w Warszawie został wynajęty w stu procentach. Deweloperem budynku jest Karimpol Group.

Mistral jest pierwszą fazą Warszawskiego Parku Technologicznego. Budynek oferuje około 12,5 tys. mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowej rozmieszczonej na ośmiu kondygnacjach.
W lutym 2007 roku Jones Lang LaSalle poinformowała, że biurowiec jest już w pełni wynajęty. Wśród głównych najemców znajdują się takie firmy jak: Compensa S.A., jedna z czołowych grup ubezpieczeniowych działających na polskim rynku, zajmująca blisko 35% całkowitej powierzchni w budynku, LuxMed - prywatna siec klinik medycznych, Tyco Healthcare - firma specjalizująca się w ochronie zdrowia i produkcji artykułów medycznych, Imtech Polska - specjalizujący się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji mechanicznych i przemysłowych, oraz szereg mniejszych najemców jak: Energizer, Fagerhult, Stulz Polska, Carix Polska, Mellon International, Arthur Ferguson, Selcos oraz Ventus.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej