Mistral w pełni wynajęty

2007-05-22 13:43
mistral
Autor: brak danych

Mistral - biurowiec klasy A zlokalizowany w Al. Jerozolimskich w Warszawie został wynajęty w stu procentach. Deweloperem budynku jest Karimpol Group.

Mistral jest pierwszą fazą Warszawskiego Parku Technologicznego. Budynek oferuje około 12,5 tys. mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowej rozmieszczonej na ośmiu kondygnacjach.
W lutym 2007 roku Jones Lang LaSalle poinformowała, że biurowiec jest już w pełni wynajęty. Wśród głównych najemców znajdują się takie firmy jak: Compensa S.A., jedna z czołowych grup ubezpieczeniowych działających na polskim rynku, zajmująca blisko 35% całkowitej powierzchni w budynku, LuxMed - prywatna siec klinik medycznych, Tyco Healthcare - firma specjalizująca się w ochronie zdrowia i produkcji artykułów medycznych, Imtech Polska - specjalizujący się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji mechanicznych i przemysłowych, oraz szereg mniejszych najemców jak: Energizer, Fagerhult, Stulz Polska, Carix Polska, Mellon International, Arthur Ferguson, Selcos oraz Ventus.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej