Marktforum Eschweiler

2008-08-26 18:17
Galeria
Autor: brak danych

Caelum Development rozpocznie w sierpniu budowę centrum handlowego Arktforum Eschweiler w miejscowości Eschweiler tuż przy niemiecko-belgijsko-holenderskiej granicy, 15 kilometrów na wschód od Aachen. W sierpniu odbędzie się uroczystość wbicia.

Markforum Eschweiler będzie wysokiej klasy śródmiejskim parkiem handlowym o powierzchni około 7 000 m2.
"MARKTFORUM będzie odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów. Oferta galerii jest skierowana do klienta chcącego dokonać zakupu produktów najwyższej jakości, ale nie lubiącego przepłacać na zakupie dóbr z koszyka produktów bazowych" - tłumaczy Agnieszka Tomczak - Tuzińska, dyrektor działu marketingu Caelum Development.

Architektura MARKTFORUM jest charakterystyczna dla obiektów typu Retail Park. Wejścia do sklepów znajdą się wzdłuż długiego pasażu symulującego ulicę handlową. Dla wygody klientów pasaż będzie zadaszony chroniąc odwiedzających przed złą pogodą.
Łatwy dojazd do MARKTFORUM zapewniony dzięki m.in przebudowie ronda na skrzyżowaniu ul. Langwahn oraz Marienstraße, a przede wszystkim duży i przestronny parking na około 325 miejsc sprawią, że będzie to miejsce przyjazne klientom.
"Miejsca parkingowe przed MARKTFORUM będą miały 3m szerokości. Chcemy, aby mama przyjeżdżająca z dzieckiem na zakupy bez trudności zaparkowała auto i bez obaw przed zarysowaniem samochodu stojącego obok bezpiecznie wyjęła malucha z fotelika lub poukładała zakupy" - wyjaśnia Agnieszka Tomczak- Tuzińska.
Galeria została już w większości skomercjalizowana, chętni mniejszą powierzchnią mogą jeszcze skontaktować się z inwestorem w celu zapoznania się z ofertą. Planowane otwarcie centrum: wiosna 2009 roku.

sierpień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej