Marine Hotel w Kołobrzegu. Tu zamieszka reprezentacja Danii podczas EURO 2012

2011-12-20 11:57
Hotel Marine w Kołobrzegu. Tu zamieszkają Duńczycy podczas EURO 2012
Autor: Biuro prasowe Zdrojowa Invest Marine Hotel położony jest 20 m od morza, tuż przy samej plaży i promenadzie. Hotel  wspólnie z Ultra Marine oferuje 275 apartamentów, każdy z widokiem na morze

Reprezentacja Danii, to kolejna drużyna, która podczas EURO 2012 zamieszka w Polsce. Duńczycy, mimo że wszystkie trzy spotkania grupowe rozegrają na Ukrainie, na miejsce zakwaterowania wybrali Marine Hotel w Kołobrzegu, który w pełni spełnił ich oczekiwania. Duńczykom spodobał się również sam Kołobrzeg, jak i nowy stadion miejski, na którym będą odbywały się treningi drużyny. Zobacz Hotel Marine w Kołobrzegu, w którym podczas EURO 2012 będą mieszkali reprezentanci Danii. 

Hotel Marine w Kołobrzegu - tu zamieszkają Duńczycy podczas EURO 2012

Podczas EURO 2012 Duńczycy będą mieszkali w Marine Hotel

5-gwiazdkowy Marine Hotel został oddany do użytku w 2010 roku. Hotel położony jest 20 m od morza, tuż przy samej plaży i promenadzie. Hotel Marine w Kołobrzegu wspólnie z Ultra Marine oferuje 275 apartamentów, każdy z widokiem na morze.

Przedstawiciele reprezentacji Danii przed podjęciem decyzji o wyborze centrum pobytowego na EURO 2012 dwukrotnie odwiedzali Kołobrzeg, za każdym razem zatrzymując się w Marine Hotel.

– To wielkie wyróżnienie dla naszych hoteli i potwierdzenie najwyższej jakości nie tylko w Regionie, ale również przynależność do najbardziej komfortowych obiektów w Polsce. Konkurencja była poważna, a Duńczycy wybrali nas pomimo rozgrywania meczy na Ukrainie – powiedział Jan Wróblewski, Członek Zarządu inwestora hotelu Marine w Kołobrzegu, holdingu Zdrojowa Invest.

Kołobrzeg centrum pobytowym reprezentacji Danii

Nie tylko hotel spełnił oczekiwania przedstawicieli reprezentacji Danii. Duńczykom spodobał się również sam Kołobrzeg i nowy stadion miejski, na którym będą odbywały się treningi otwarte dla mieszkanców. Zapewne znaczenia miała również bliskość lotniska w Szczecinie (Goleniów), które oddalone jest zaledwie o godzinę drogi.

Stadion Narodowy w Warszawie. Największa inwestycja na EURO 2012 ma pozwolenie na użytkowanie

Drużynie Danii towarzyszyć będzie ok. 60 dziennikarzy, połowa powinna skupić się na informacjach sportowych związanych z  EURO 2012, a pozostali przygotowywać będą materiały na temat Polski. Przedstawiciele mediów zostaną zakwaterowani w drugim obiekcie Zdrojowej Invest – Sand Hotel, położonym w połowie drogi pomiędzy Marine Hotel, a stadionem miejskim, na którym będą odbywały się treningi.

– To wielka szansa dla Kołobrzegu, żeby wypromować się nie tylko w Danii, ale całej Skandynawii – podkreśla Jan Wróblewski.

Stadion miejski w Kołobrzegu. Tu będą trenowali Duńczycy podczas EURO 2012
Autor: Skanska SA, fot. Kacper Kowalski Reprezentacja Danii podczas pobytu w Kołobrzegu, w trakcie EURO 2012, będzie trenowała na nowym stadionie miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Trenigi będą otwarte dla kibiców
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej