Mandoria Miasto Przygód - nowy tematyczny park rozrywki pod Łodzią otwarty!

2021-07-12 14:28
Mandoria park rozrywki
Autor: fb/Mandoria park rozrywki Familijne roller-coastery, karuzele, łódki na wodzie, ogromna zjeżdżalnia i inne atrakcje czekają w rodzinnym parku rozrywki Mandoria

Mandoria Miasto Przygód to nowy park rozrywki, który powstał w Rzgowie pod Łodzią. W Mandorii dzieci, rodzice, a także dziadkowie mogą cofnąć się w czasie do świata renesansu. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji tematycznych. Otwarcie parku rozrywki nastąpiło 8 lipca 2021.

Spis treści

  1. O Mandorii
  2. Co czeka odwiedzających Mandorię?
  3. Jak dojechać do Mandorii?

O Mandorii

Już od 8 lipca 2021 w Rzgowie pod Łodzią można odwiedzić nowy tematyczny park rozrywki Mandoria Miasto Przygód. Jest to doskonałe miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną. Pozwola przenieść się do XVI wieku i obudzić w sobie odkrywcę. Motywem przewodnim jest handel w Europie w epoce renesansu. Ponadto w parku rozrywki jest serwowane pyszne jedzenie i egzotyczne trunki. Architekci Miasta Przygód zaprojektowali go tak, aby z atrakcji – karuzel, roller-coasterów, itp. – mogły korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Większość atrakcji jest dostępna już dla maluchów, które mają powyżej 90 cm wzrostu.

To pierwszy etap inwestycji, która docelowo ma zająć teren o powierzchni 50 ha. W ciągu kilku następnych lat ma tu powstać park rozrywki z prawdziwego zdarzenia.

Czytaj też:

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria Mandoria Miasto Przygód to doskonałe miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną

Co czeka odwiedzających Mandorię?

W Mandorii można pożeglować statkiem po wzburzonym morzu, a także zdobyć praktyczną wiedzę o morskiej żegludze. Posłuchać ciekawych opowieści doświadczonych żeglarzy. Wyruszyć w podróż dookoła świata. Przejechać się szybkim roller-coasterem. Wskoczyć do wirującej beczki. Postrzelać na strzelnicy. Na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii. To jedynie zapowiedź atrakcji, które mają powstać w Mandorii w ciągu kilku najbliższych lat.

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria W Mandorii można pożeglować statkiem po wzburzonym morzu, a także zdobyć praktyczną wiedzę o morskiej żegludze

Jak dojechać do Mandorii?

Mandoria Miasto Przygód powstało tuż pod Łodzią – w miejscowości Rzgów, przy drodze krajowej nr 1. Wygodny dojazd do niej zapewnia bliskość głównego węzła komunikacyjnego, czyli skrzyżowania autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) z drogą ekspresową S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Do dyspozycji zmotoryzowanych gości będzie bezpłatny parking.

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria W parku rozrywki na każdym kroku goście spotykają przyjaznych mieszkańców Mandorii
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej