Mandoria - tematyczny park rozrywki. Pod Łodzią powstanie Miasto Przygód

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria Park rozrywki Mandoria powstaje w Rzgowie pod Łodzią

Mandoria Miasto Przygód to nowy park rozrywki powstający w Rzgowie pod Łodzią. Kompleks sprawi, że dzieci, rodzice, a także dziadkowie będą mogli cofnąć się w czasie do świata renesansu. W Mandorii powstanie wiele atrakcji tematycznych dla odwiedzających w każdym wieku. Kiedy otwarcie parku rozrywki?

Spis treści

  1. O Mandorii
  2. Co czeka odwiedzających Mandorię?
  3. Mandoria – kiedy otwarcie?
  4. Jak dojechać do Mandorii?

O Mandorii

Już w przyszłym roku w Rzgowie pod Łodzią będzie można odwiedzić nowy tematyczny park rozrywki. Mandoria Miasto Przygód będzie doskonałym miejscem do spędzenia czasu z całą rodziną. Pozwoli przenieść się do XVI wieku i obudzić w sobie odkrywcę. Motywem przewodnim ma być handel w Europie w epoce renesansu. Ponadto w parku rozrywki ma być serwowane pyszne jedzenie i egzotyczne trunki. To pierwszy etap inwestycji, która docelowo ma zająć teren o powierzchni 50 ha. W ciągu kilku następnych lat ma tu powstać park rozrywki z prawdziwego zdarzenia. Architekci Miasta Przygód zaprojektowali go tak, aby z atrakcji parku rozrywki – karuzel, roller-coasterów itp. – mogły korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Większość atrakcji będzie dostępna już dla maluchów, które mają powyżej 90 cm wzrostu.

Czytaj też:

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria Mandoria Miasto Przygód będzie doskonałym miejscem do spędzenia czasu z całą rodziną

Co czeka odwiedzających Mandorię?

Będzie można pożeglować statkiem po wzburzonym morzu, a także zdobyć praktyczną wiedzę o morskiej żegludze. Posłuchać ciekawych opowieści doświadczonych żeglarzy. Wyruszyć w podróż dookoła świata. Przejechać się szybkim roller-coasterem. Wskoczyć do wirującej beczki. Postrzelać na strzelnicy. Na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii. To jedynie zapowiedź atrakcji, które mają powstać w Mandorii w ciągu kilku najbliższych lat.

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria W Mandorii będzie można pożeglować statkiem po wzburzonym morzu, a także zdobyć praktyczną wiedzę o morskiej żegludze

Mandoria – kiedy otwarcie?

Otwarcia Mandorii zaplanowano na wiosnę 2021 roku.

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria Otwarcie Mandorii zaplanowano na wiosne 2021

Jak dojechać do Mandorii?

Mandoria Miasto Przygód powstaje tuż pod Łodzią – w miejscowości Rzgów, przy drodze krajowej nr 1. Wygodny dojazd do niej zapewnia bliskość głównego węzła komunikacyjnego, czyli skrzyżowania autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) z drogą ekspresową S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Do dyspozycji zmotoryzowanych gości będzie bezpłatny parking.

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria W Mandorii na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej