Kraków: Enterprise Park oficjalnie otwarty

2012-10-18 11:38
Enterprise Park w Krakowie
Autor: Avestus Real Estate Dwa budynki biurowe klasy A w kompleksie Enterprise Park Kraków zostały oddane do użytku

17 października nastąpiło uroczyste otwarcie kompleksu biurowego Enterprise Park w Krakowie. Zakończony został pierwszy etap inwestycji, w ramach którego do użytku zostały oddane dwa budynki A i B. Enterprise Park, którego inwestorem jest Avestus Real Estate. Kompleks biurowy powstał przy al. Powstańców Wielkopolskich na Zabłociu. Powierzchnia biurowa w Krakowie powiększyła się o 15 tys. mkw.

Enterprise Park - nowe biura w Krakowie

Docelowo Enterprise Park będzie się składał z trzech czterokondygnacyjnych budynków biurowych klasy A. W pierwszej fazie do użytku zostały oddane dwa budynki (A i B), których łączna powierzchnia biurowa wynosi 15 165 mkw. Budynki wyposażone są w udogodnienia, jakich najemcy oczekują od budynków klasy A, m.in.: wydajne systemy ogrzewania, oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji, systemy zapewnienia bezpieczeństwa, podnoszone podłogi, sufity podwieszane. 40 proc. powierzchni zajmować będzie naturalna roślinność, dlatego park biurowy będzie dysponował własną studnią z wodą, która posłuży do podlewania roślin. Na terenie kompleksu znajdą się również lokale handlowo-usługowe, przedszkole, restauracja, przechodnia lekarska, a także 297 miejsc parkingowych. Obiekt został dostosowany do osób korzystających z alternatywnych środków komunikacji - powstaną ścieżki oraz parkingi dla rowerów.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia DDJM. Wykonawcą inwestycji była firma Eiffage Budownictwo Mitex.

Enterprise Park w Krakowie
Autor: Avestus Real Estate Recepcja w kompleksie Enterprise Park Kraków
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej