Kolejny biurowiec Echo Investment we Wrocławiu

2012-11-30 10:04
biurowiec west gate
Autor: Echo Investment Biurowiec West Gate zaprojektowała pracownia ARCAD z Kielc

Nowoczesny biurowiec klasy A dostarczy na rynek 16 tys. m2 powierzchni biurowych. West Gate, bo taką nazwę otrzymał biurowiec, to kolejna inwestycja Echo Investment we Wrocławiu.

Biurowiec West Gate będzie zlokalizowany przy ul. Lotniczej we Wrocławiu. Inwestycja Echo Investment będzie dobrze skomunikowana z lotniskiem i autostradą.

Projekt architektoniczny biurowca jest projektu pracowni ARCAD z Kielc. Budynek będzie miał 6 kondygnacji ( w tym 2 podziemne parkingu). Elewacja biurowca to połączenia kamienia i szkła. Inwestycja będzie realizowana bez generalnego wykonawcy. W tej chwili inwestor Echo Investment jest w trakcie przygotowań przetargów na inzyniera kontraktu i firmy wykonawcze.

Inwestor Echo Investment stara się o certyfikat BREEAM (ocena minimun Very Good). Biurowiec będzie miał nowoczesne instalacje m.in. system kontroli dostępu, energooszczędną klimatyzację i wentylację, system kontroli wilgotności powietrza, oszczędna instalacja elektryczna. Wykończenie powierzchni biurowej będzie zgodne z przyjętymi standardami tj. z wykorzystaniem podwieszanych sufitów i podnoszonych podłóg. Przewidziano także strzeżone stojaki rowerowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów. W biurowcu West Gate znajdzie się kantyna, punkty usługowo-handlowe i miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przewidywany termin zakończenia realizacji biurowca West Gate to październik 2014 roku.

biurowiec west gate
Autor: Echo Investment Biurowiec West Gate dostarczy na rynek powierzchni biurowych we Wrocławiu 16 tys. m2
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej