Kieleckie inwestycje Mitexu

2007-06-21 15:47

Firma Mitex realizuje dwie inwestycje mające na celu rozbudowę centrów handlowych w Kielcach. Prace prowadzone będą na ulicy Popiełuszki i Radomskiej.

Pierwsza inwestycja dotyczyć będzie prac prowadzonych obok Castoramy. Zakłada ona budowę ulic dojazdowych i parkingów, które pomogą w lepszej obsłudze komunikacyjnej tego obiektu. Rozbudowa wyceniona została na 2 mln zł. Prace budowlane prowadzone obok hipermarketu Real obejmować będą wybudowanie hali o powierzchni użytkowej ponad 2,2 tys. mkw. Koszt budowy opiewać będzie na 5 mln zł. Zakończenie planowane jest na koniec września 2007 roku. Inwestorem jest amerykańska firma Apollo-Rida Poland. Nowa hala sąsiadować będzie z Praktikerem, Realem i okolicznym kompleksem, nie będzie stanowić dla nich konkurencji. Inwestor przejął te obiekty jesienią 2005 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej