Jasna 26 – zapadła decyzja Mermaid Properties

2010-07-12 16:31
Jasna Residence
Autor: Kostrzewa PR

Mermaid Properties zdecydowała o losach kamienicy przy ulicy Jasnej, której jest właścicielem. W centrum stolicy, niedaleko ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, powstanie Jasna 26, nowoczesny biurowiec klasy A.

Jasna 26 to adres 5-piętrowej kamienicy z lat czterdziestych XX wieku, która powstała na fundamentach przedwojennego hotelu Victoria, w sąsiedztwie Parku Saskiego. Mermaid Properties oferuje pod wynajem łącznie ponad 3000 m2 powierzchni biurowej, powtarzalne piętro ma około 500 m2. Wnętrze kamienicy zostanie wyremontowane, dzięki czemu będzie dostosowane do potrzeb najemców. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują powierzchni pod biuro w ścisłym centrum stolicy, w prestiżowym budynku.

- To co odróżnia Jasną 26 od typowego budynku biurowego to bryła przedwojennej kamienicy, co z pewnością docenią docelowi klienci – mówi Łukasz Dołęga, prezes Mermaid Properties.

Biurowiec posiadać będzie garaż podziemny z 25 miejscami parkingowymi, z wjazdem od ulicy Jasnej. Na ostatnim piętrze znajdować się będą zielone tarasy o powierzchni 100 m2 z widokiem na Plac Dąbrowskiego i okolicę.

Jasna 26 powstanie 14 miesięcy po podpisaniu pierwszej umowy pre-lease.


Mermaid Properties Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w budowie i rewitalizacji budynków mieszkalnych oraz biurowych. W jej portfolio znajdują się m.in. projekty takie jak: Pałac Młodziejowskiego na warszawskiej Starówce oraz budynki biurowe: Prosta 69 Bussines Centre w Warszawie, Cross Point Łódź. Spółka realizuje projekty dla inwestorów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Polski.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej