Jaguar ma własny apartament w hotelu w Londynie

2011-10-28 18:15
Hotelowy apartament na cześć samochodu Jaguar
Autor: Jaguar/Tata Motors Apartament Jaguara w hotelu Taj Suites and Residences w Londynie. Hotelowych gości wita obraz w stylu pop art z wizerunkiem kultowego Jaguara E-Type

Jaguar jest uważany nie tylko za ikonę brytyjskiej motoryzacji, ale również za ikonę stylu inspirującą artystów i projektantów. W londyńskim hotelu sieci Taj Suites and Residences powstał luksusowy apartament, w którym motywem przewodnim wystroju wnętrza jest ten właśnie samochód. Doba w apartamencie kosztuje ponad 5 tys. funtów. Czy "noc z Jaguarem" jest rzeczywiście warta tej ceny? Jak Wam się podoba apartament na cześć Jaguara?

Apartament Jaguara - londyńska atrakcja dla miłośników motoryzacji

W londyńskim hotelu sieci Taj Suites and Residences (51 Buckingham Gate) powstał jedyny na świecie apartament na cześć Jaguara - ikony brytyjskiej motoryzacji. Wnętrze hotelowego apartamentu stworzył Design Directora marki Jaguar Ian Callum. Tak więc pewne jest, że materiały, kolorystyka, meble i dodatki są utrzymane we właściwym stylu, zgodnym z wizerunkiem Jaguara.

Apartament w hotelu Taj Suites and Residences ma 170 m2 powierzchni. Do dyspozycji gości są dwie sypialnie z łazienkami, przestronna kuchnia z jadalnią, elegancki salon, gabinet do pracy oraz duży taras. We wnętrzach króluje oczywiście Jaguar, zarówno w wersji klasycznej, jak i współczesnej... Jest na przykład obraz w stylu pop art z wizerunkiem kultowego Jaguara E-Type. Na ścianach wiszą zdjęcia i reprodukcje innych stylowych modeli, w tym kosmicznego C-X75, są też miniaturowe makiety samochodów.

Nocleg w hotelu Taj Hotels Resorts and Palaces z ekstra bonusem

Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na ten luksus. Doba spędzona w towarzyskie kultowej marki samochodowej kosztuje ponad 5 tys. funtów (ponad 20 tys. złotych). Warto dodać, że goście hotelowi decydyjący się na apartament Jagura mogą w czasie pobytu korzystać ze stylowego i luksusowego samochodu Jaguar XJ.

Pomysłodawcą powstania apartamentu Jaguara jest firma Tata Motors (właściciel marki Jaguar oraz hoteli Taj Hotels Resorts and Palaces).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej