Inwestycje The Company Outlet

2007-05-22 15:57
Centrum handlowe
Autor: The Outlet Company

Belgijsko-brytyjska firma The Comany Outlet cały czas inwestuje w nowe centra handlowe w Polsce. Swoje galerie ma już w Gdańsku, Sosnowcu i podwarszawskim Piasecznie. W planach ma powiększenie tej ostatniej i budowę kolejnych outletów w naszym kraju. Do tej pory na inwestycje wydała 250 mln zł. Dołoży jeszcze 300 mln zł.

Centra handlowe firmy The Company Outlet rosną jak grzyby po deszczu. W 2004 roku firma otworzyła pierwszy tego typu obiekt w naszym kraju. Dziś ma swoje placówki w trzech miastach i planuje następne centra handlowe. Każde obiekt Fashion House stanowi kompleks indywidualnych sklepów, gdzie klienci mogą zakupić rzeczy znanych marek po obniżonych cenach. Dodatkowym plusem tych centrów jest dobre położenie. Zazwyczaj zlokalizowane są w pobliżu głównych dróg i autostrad, dzięki czemu dojazd do nich jest wygodny.

 

Firma rozwija się na polskim rynku. W planach jest stworzenie kolejnych outletów: w Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. Oprócz tych inwestycji spółka powiększa outlet w podwarszawskim Piasecznie. Niespełna rok po otwarciu Fashion House , centrum 23 sierpnia 2006 roku otwiera nową część, w której znajdzie się więcej sklepów. Powierzchnia zwiększy się o kolejne 3 850 mkw. architektury stylizowanej na warszawska starówkę. Prace budowlane nad powiększeniem obiektu trwały od grudnia 2005 roku do sierpnia 2006 roku. Generalnym wykonawcom była firma Warbud S.A.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej