Hotel w kształcie łodzi...

2009-11-09 17:01
Hotel w Międzyzdrojach
Autor: Archiplan sp. z o.o. Hotel w kształcie łodzi

...może powstać nad morzem, w Międzyzdrojach. Konkurs na opracowanie projektu architektonicznego wygrała pracownia Archiplan z Gdyni.

Hotel w kształcie łodzi, na miarę hotelu w kształcie żagla, w Dubaju, powstanie w Międzyzdrojach przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mierzy jednak nieco mniej, ma 8 kondygnacji i podziemną halę garażową, w której zatrzyma się do 160 samochodów.
Pracownia Archiplan sp. z o.o. z Gdyni wygrała konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej czterogwiazdkowego hotelu. Na chwilę obecną trwają prace nad projektem budowlanym. Niewiadomo kiedy inwestor zacznie budowę hotelu.
Hotel będzie miał w swojej ofercie kompleks rekreacyjny, w którym znajdą się takie atrakcje jak SPA, sauna i baseny. Odwiedzający hotel będą mogli korzystać również z przewidzianej siłowni i projektowanego jacuzzi. W obiekcie znajdą się także sale konferencyjne, restauracje i kawiarnie.
Powierzchnia zabudowy wyniesie 1200 m2. Natomiast powierzchnia całkowita hotelu to ok. 9370 m2. Zaplanowano w nim 138 pokoi.

Hotel w Międzyzdrojach
Autor: Archiplan sp. z o.o.
Hotel w Międzyzdrojach
Autor: Archiplan sp. z o.o. Projekt wnętrza nowego czterogwiazdkowego hotelu w Międzyzdrojach
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej