Hotel Marina Bay Sands w Singapurze. Luksusowy hotel z basenem na dachu

2013-05-06 15:17
Hotel Marina Bay Sands - basen
Autor: Marina Bay Sands Ogromny basen na dachu hotelu Marina Bay Sands w Singapurze tworzy nadzwyczajny widok.

Hotel Marina Bay Sands to jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli świata. Hotel w Singapurze został otwarty w 2011 roku i od tamtej pory stanowi nieodłączny element krajobrazu tego miejsca. Jego niewątpliwą atrakcją jest ogromny basen pozbawiony krawędzi – ten hotel naprawdę robi wrażenie!

Hotel Marina Bay Sands jest zlokalizowany nad zatoką. Pobyt w obiekcie to niesamowita przygoda, na długo zapadająca w pamięć. Marina w Singapurze to luksusowe pokoje hotelowe w liczbie 2560, a także SPA i wiele innych ekskluzywnych rozwiązań. Jednak największą atrakcją obiektu jest łączący trzy potężne wieżowce dach, na którym mieści się SkyPark. Jest to powierzchnia prawie 12 500 m2, na której – poza platformą widokową – znajduje się olbrzymi basen. Jedna ściana boczna basenu kończy się wraz z elewacją budynku, co tworzy niezwykły widok. Ponadto hotel Marina Bay Sands oferuje szereg centrów handlowych, sal konferencyjnych, barów i restauracji, serwujących fantastyczne posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy. Marina w Singapurze łączy luksusowe rozwiązania z wielofunkcyjnością.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej