HOCHTIEF Polska buduje dla firmy Hutchinson

2016-10-18 13:44

Nowy zakład produkcyjny firmy Hutchinson powstanie w Dębicy w województwie podkarpackim. Budowa będzie realizowana w systemie "zaprojektuj i wybuduj".

Inwestycja obejmuje budowę zakładu i wartowni zewnętrznej. Budynek produkcyjny będzie się składał z trzech części: jednokondygnacyjnej hali produkcyjno-magazynowej z pomieszczeniami technicznymi, dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej oraz jednokondygnacyjnej części gospodarczej. Kubatura obiektów wyniesie około 188 000 m³.
W ramach projektu zostanie wykonane również ogrodzenie terenu z systemem kontroli dostępu oraz infrastruktury zewnętrznej m.in. dróg, parkingu, wiat na jednoślady.

Krakowski oddział HOCHTIEF Polska rozpocznie prace budowlane jesienią 2016, a planowany termin zakończenia realizacji to koniec września 2017.

Umowa na budowę zakładu Hutchinson została podpisana z firmą DL Project Management S.A., należącą do grupy kapitałoej DL Invest Group. Spółka Hutchinson wytwarza części dla przemysłu samochodowego. Swoje fabryki ma w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej