Gemini Park Tarnów - otwarcie za dwa miesiące

2010-07-13 10:44
Gemini Park Tarnów - budowa, BOIG
Autor: BOIG W Centrum Handlowym Gemini Park znajdą się trzy wielkopowierzchniowe markety wspomniane już: Tesco, Castorama i Media Markt oraz blisko sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Już tylko tygodnie dzielą nas od otwarcia centrum handlowego Gemini Park Tarnów. BOIG Property Consulting, firma odpowiedzialna za wynajem galerii wynajęła właśnie kolejne trzy sklepy. Ich łączna powierzchnia wynosi 317 m2.

- Oficjalne otwarcie centrum handlowego Gemini Park Tarnów zaplanowane zostało na 25 sierpnia 2010 r. Cieszę się, że w przededniu otwarcia coraz więcej najemców decyduje się na podpisywanie z nami umów. Od początku tego roku BOIG Property Consulting wynajął już blisko 9,5 tys. mkw. powierzchni – mówi Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Nowym najemcą jest spółka Polkomtel SA. Firma wynajęła 43 m2 powierzchni pod salon sprzedaży i obsługi abonenta swojej sieci telefonii komórkowej Plus.

O obiekcie

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP. Otwarcie obiektu planowane jest na 25 sierpnia 2010 roku.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt liczący 80 tys. m2 powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. m2 powierzchni najmu GLA.

Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min. od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 min od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest położona niedaleko obiektu obwodnica prowadząca na wschód do Rzeszowa, a na północ do Kielc przez niedaleką Dąbrowę Tarnowską. Daje to olbrzymi potencjał oddziaływania na mieszkańców Tarnowa i okolic.

Agentem wynajmującym powierzchnię jest BOIG Property Consulting.

Deweloper angażuje się w życie społeczne Tarnowa. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem U Siemachy przy realizacji ośrodka opiekuńczego dla dzieci. Obiekt liczący 2 tys. m2 powstaje w sąsiedztwie Gemini Park Tarnów. Placówka wychowawcza tego znanego Stowarzyszenia osiągnęła stan surowy. Planowany termin jej uruchomienia to wrzesień/październik 2010 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej