Gemini Park już otwarte!

2009-05-25 11:58
Gemini Park
Autor: Gemini Park sp. z o.o. Otwarcie Gemini Park

Swoje podwoje dla mieszkańców Bielska-Białej otworzyło już Gemini Park. Jest to nowe centrum handlowo-rozrywkowe. Wśród atrakcji, jakie zostały przygotowane dla pierwszych klientów była nowa, mająca właśnie w Gemini Park prapremierę, płyta zespołu Golec uOrkiestra, na uroczystości był także Adam Małysz.

W trakcie konferencji prasowej z udziałem m.in. Prezydenta Miasta Bielska-Białej, z ust Rafała Sonika - prezesa spółki Gemini Holdings Sp. z o.o. i właściciela obiektu - padły ważne słowa, mówiące o dalszej rozbudowie Gemini Parku oraz o dalszych planach ekspansji Gemini Parku w Polsce.
"Obiekt ten jest zapowiedzią następnych centrów handlowych, jakie powstaną w najbliższym czasie w Tarnowie, Krakowie, Tychach oraz Zabrzu." - powiedział.
Prezydent miasta podziękował za nową inwestycję słowami: "Zarządzającego miastem najbardziej cieszą nowe inwestycje, dające nowe miejsca pracy. Sprawia to, że miasto żyje i powiększa swoje możliwości i potencjał."
W Gemini Park otwarte zostało największe w Bielsku-Białej Cinema City, a wnim - 10 sal kinowych. Wszystkie klimatyzowane sale mogą pomieścić jednocześnie 1500 widzów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej