Garden Plaza. Zielony biurowiec na warszawskim Żoliborzu

2013-02-12 14:05
Garden Plaza. Biura w Warszawie
Autor: On Board Public Relations Biurowiec Green Plaza. Wewnętrzne patio. Dużo miejsca poświęcono otoczeniu inwestycji. Roślinność i elementy małej architektury to dodatkowe uzupełnienie dla przestrzeni biurowych

Na warszawskim Żoliborzu powstaje biurowiec klasy A Garden Plaza. Budynek został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami ekocertyfikatu BREEAM. Nowe biura w Warszawie zostaną udostępnione przyszłym najemcom w III kw. 2014 roku.

Green Plaza dostarczy na stołeczny rynek 13 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek będzie składał się z czterech kondygnacji naziemnych i garażu podziemnego z ponad 130 miejscami parkingowymi. Biurowiec w kształcie pięciokąta o nierównych bokach będzie miał wewnętrzne patio. W obiekcie znajdą się również lokale handlowo-usługowe. Biurowiec został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami międzynarodowego systemu certyfikacji ekologicznej BREEAM.

Inwestycja powstaje na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Elbląskiej w sąsiedztwie trasy S8, co oznacza dobrą  komunikację z centrum miasta. 

Do wykończenia budynku zostanie wykorzystany granit, marmur, stal i szkło. Przeszklona fasada sprawi, że biurowiec będzie dobrze doświetlony. Zastosowane rozwiązania budowlane pozwolą na elastyczny podział powierzchni biurowej.

Za realizację inwestycji w Warszawie odpowiedzialna jest firma SGB Fortune MA. Generalnym wykonawcą biurowca Green Plaza została firma FB Antczak. Nowe biura w Warszawie będą dostępne dla najemców w III kw. 2014 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej