Galeria Tarnovia wita pierwszych klientów

2009-11-25 13:04
Galeria Tarnovia, Tarnów
Autor: od Twenty Four Seven PR

Zakończono prace przy budowie pierwszego tak dużego i tak nowoczesnego obiektu na terenie Tarnowa - 25 listopada 2009 r. Galeria Tarnovia powitała pierwszych klientów.

Łączna powierzchnia budynku wynosi 36 500 m2. Na dwóch poziomach Galerii znajduje się ponad 100 lokali usługowych, w tym sklepy z odzieżą i obuwiem, lokale gastronomiczne, kawiarnie i restauracje. Parking dla klientów mieści około 450 samochodów.

- Galerii Tarnovia została wybudowana w zaledwie 13 miesięcy, co moim zdaniem jest ogromnym sukcesem - mówi Rafał Strugała, dyrektor Tebodin SAP-Projekt nadzorujący prace nad Galerią. – Udało nam się tego dokonać, chociaż w trakcie budowy zmieniono projekt i powiększono powierzchnię na piętrze. Co więcej, Galeria jest zlokalizowana na gruntach słabonośnych, w związku z czym całość fundamentów została posadowiona na palach, a to pochłonęło kolejne tygodnie prac...

Galeria Tarnovia, Tarnów
Autor: od Twenty Four Seven PR

Tebodin SAP-Projekt zaangażowany był w budowę Galerii od momentu rozpoczęcia prac, czyli od września 2008 r. Pełnił funkcje Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, administratora kontraktu, zarządcy kosztami oraz koordynatora prac najemców. Firma zaangażowana była również w budowę dwóch innych galerii handlowych, oddanych do użytku w ostatnim czasie: Galerii Jurajskiej i Galerii Sandecja. Obecnie pracuje przy przebudowie sklepu IKEA w Krakowie oraz budowie centrum Factory Outlet.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej