Galeria Stokrotka sprzedana

2007-05-25 18:18

Otwarta w grudniu 2004 roku w Łomży, Galeria Stokrotka, została sprzedana. Obie części budynku, od Stokrotki i Elpro, okupiła spółka "Projekt Komercyjny 7" z Warszawy. Za "Stokrotkę" nabywca zapłacił 13, a za "Galerię" 11,1 mln zł.

Nowy właściciel największego jak dotąd centrum handlowego w Łomży, spółka "Projekt Komercyjny 7" z Warszawy, jest spółką zależną od Arka BZ WBK, Funduszu Rynku Nieruchomości. O zawarciu umowy sprzedaży poinformował w komunikacie giełdowym zarząd "Eldorado" - spółki notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, właściciela zarówno "Stokrotki" jak i spółki "Elpro" do której oficjalnie należała tzw. Galeria. Jednym z warunków umowy sprzedaży nieruchomości jest zobowiązanie się "Stokrotki" do zawarcia umowy najmu nieruchomości będących przedmiotem transakcji. Za wynajmowanie obu budynków Stokrotka ma zapłacić niemal 14 mln zł netto. W komunikacie nie podano na jaki okres zawarto te umowę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej