Galeria Gala

2007-05-22 14:08
Gala
Autor: Gala SA

W Lublinie powstanie Galeria Gala. Będzie to pierwszy obiekt w tym regionie w segmencie "Dom i Wnętrze". W centrum zgromadzone będą artykuły wyposażenia i dekoracji domu.

Galeria Gala powstanie przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie. Będzie to obiekt, jakich jeszcze mało w Polsce. W ofercie centrum handlowego znajdą się materiały do budowy, wykończenia i dekoracji domów. Na 68 000 m2 mieścić się będą sklepy poszczególnych producentów i dystrybutorów. Zostaną rozmieszczone według kolejności prac wykonywanych przy powstającym domu. Oprócz powierzchni handlowych z materiałami potrzebnymi do budowy i wykończenia domu, w centrum powstaną restauracje i kawiarnie.

Wielkopowierzchniowy sklep został zaprojektowany w biurze architektonicznym Bieńkowski, Lis, Mierzewa Architekci sp. z o.o. Obiekt będzie wyróżniała elewacja z czerwonego klinkieru, a także frontowa szklana fasada na szklanych żebrach. Pod budynkiem powstanie dwupoziomowy parking na 350 miejsc.

Realizacja inwestycji została podzielona na dwa etapy. W pierwszym powstanie 33 500 m2, a także parking. Ta część zostanie udostępniona w II kwartale 2007 roku. Całe przedsięwzięcie zostanie zakończone w 2010 roku. Generalnym wykonawcom Galerii Gala jest Budimex Dromex SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej