Flanders Business Park

2009-10-18 13:08
Flanders Business Park
Autor: Liebrecht & wooD

Kolejny budynek w kompleksie biurowym Flanders Business Park został oddany do użytku. Inwestycja mieści się w Warszawie u zbiegu ulic Łopuszańskiej i Flisa. Nowy Budynek A dołączył do już istniejącego budynku B tworząc tym samym kompleks o łącznej powierzchni użytkowej 14 500 mkw. Deweloperem budynku jest firma Liebrecht & wooD.

Kompleks Flanders Business Park tworzą dwa budynki klasy A. Nowo oddany obiekt ma powierzchnię ponad 8980 m2 i jest większy o prawie 3500 m2 od budynku B. Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane w ten sposób, by łączyły wygodę użytkowania z dostępem do najnowszych technologii.
- Naszą misją jest tworzyć nie tylko budynki, ale również przyjazne i wydajne środowiska pracy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by wszystkie oddawane przez nas do użytku obiekty w jak największym stopniu służyły najemcom. W przypadku Flanders Business Park oznacza to m.in. łatwe do przystosowania i przebudowy piętra oraz nowoczesny system klimatyzacji – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

Głównym najemcą budynku jest Urząd Lotnictwa Cywilnego, który zajmuje trzy i pół piętra z pięciu dostępnych w nowym budynku. Kolejną powierzchnię, 853 m2 wynajęła firma ISS Facility Services, międzynarodowy usługodawca w zakresie Facility Services. Na kolejnych nowych najemców czeka jeszcze 1205 m2. Generalnym Wykonawcą Flanders Business Park była firma HOCHTIEF Polska Sp. z o. o.

Nazwa realizacji: Flanders Business Park

  • inwestor: Ceresco Poland Sp. z o. o.(oba budynki)
  • deweloper : Liebrecht & wooD Polska Sp. z o. o. (oba budynki)
  • lokalizacja: ul. Flisa 2 (FBPA), ul. Flisa 4 (FBPB)
  • projekt: 2008 (FBPA), 1999 (FBPB)
  • realizacja: 2008-2009 (FBPA), 1999-2000 (FBPB)
  • termin oddania do użytku: 2009 (FBPA), 2000 (FBPB)
  • powierzchnia użytkowa: 14500 m2 – 8942 m2 FBPA, 5515 m2 FBPB
  • kubatura: 42440 m3 FBPA, FBPB – brak danych

Firmy uczestniczące w realizacji obiektu FBPA:
- projekt architektoniczny: Arcade Sp. z o. o.
- generalny wykonawca: Hochtief Polska Sp. z o.o

 Firmy uczestniczące w realizacji obiektu FBPB:
- projekt architektoniczny: E&L Architects Sp. z o.o.
- generalny wykonawca: Warbud SA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej