Domy kontenerowe. Przy ul. Chmielnej w Warszawie powstanie dom kulturalno-usługowy z 272 kontenerów

2018-06-12 14:17
Domy kontenerowe - Implant Warszawa
Autor: Nowa Epoka Handlu Domy kontenerowe. Inwestycja Implant w Warszawie przy ul. Chmielnej

Domy kontenerowe nie powinny kojarzyć się jedynie z tymczasowym, prowizorycznym lokum. Coraz częściej kontenery używane są do budowy domów i innych budowli. Dobrym przykładem jest najnowsza inwestycja Implant, która powstanie w Warszawie przy ul. Chmielnej 75. Zobaczcie jak będzie wyglądał kontenerowy dom kulturalno-usługowy, który ma powstać w centrum Warszawy jeszcze w tym roku.

Domy kontenerowe - Implant Warszawa
Autor: Nowa Epoka Handlu Domy kontenerowe. Autorem projektu inwestycji z kontenerów Implant jest Jakub Szczęsny

Domy z kontenerów to rozwiązanie pomysłowe, tanie i bardzo funkcjonalne. Projekt inwestycji Implant to dzieło architekta Jakuba Szczęsnego, autora projektu Domu Kereta najwęższego budynku w Warszawie. Dom kulturalno-usługowy kontenerowy Implant będzie miał prawie 5 tys. m² powierzchni użytkowej. Ten trzypoziomowy budynek będzie zbudowany z 272 kontenerów. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 10 tys. m².

Zobacz ile kosztuje budowa domu z kontenerów>>

Domy kontenerowe - Implant Warszawa
Autor: Nowa Epoka Handlu Domy kontenerowe. Inwestycja Implant powstanie z 272 kontenerów

Dom kulturalno-usługowy kontenerowy z rozwiązaniami proekologicznymi

Budynek poza oryginalnym projektem architektonicznym ma być proekologiczny. Specjalne farby, urządzenia oraz wyjątkowy ogród wertykalny mają podkreślać nastawienie na działalność przyjazną otoczeniu i środowisku.

Dom kulturalno-usługowy Implant zostanie podzielony na trzy główne strefy: gastronomiczną – z wydzieloną powierzchnią restauracyjną, strefę usługowo-handlową w której m.in. znajdą się niewielkie butiki głównie polskich projektantów oraz halę eventową, w której będą się odbywały wydarzenia społeczne i kulturalne.

- Chcemy aby Implant oprócz celów komercyjnych pełnił również funkcje społeczne i był ważnym miejscem wydarzeń kulturalnych. To projekt absolutnie unikalny i pierwszy tego typu w Polsce. Przykładamy wielką wagę do wyboru najemców i firm partnerów, z którymi będziemy współpracować. Implant to nasze dziecko i chcemy aby inwestycja realizowała założenia na których opiera się pomysł - powiedział Łukasz Koziński – Prezes spółki Nowa Epoka Handlu.

Domy kontenerowe - Implant Warszawa
Autor: Nowa Epoka Handlu Domy kontenerowe - Implant. Inwestorem jest spółka Nowa Epoka Handlu

Już niedługo w budynku z kontenerów będzie można zrobić zakupy, skorzystać z usług czy wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Dom handlowo-kulturalny Implant będzie można odwiedzić już jesienią 2018. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej