„Dalmor – Port Rybacki”. Polski Holding Nieruchomości wybuduje w Gdyni olbrzymi kompleks biurowo-handlowo-mieszkaniowy

2013-05-10 12:19
Dalmor - Port Rybacki. Polski Holding Nieruchomości inwestuje w Gdyni
Autor: Polski Holding Nieruchomości Polski Holding Nieruchomości zamierza wybudować w Gdyni olbrzymi kompleks biurowo-handlowo-mieszkaniowy o nazwie Port Rybacki. Zapowiada się więc realizacja kolejnej spektakularnej inwestycji na wybrzeżu  

Polski Holding Nieruchomości zamierza wybudować w Gdyni kompleks biurowo-handlowo-mieszkalny "Dalmor – Port Rybacki". Inwestycja powstanie na nabrzeżu Mola Rybackiego, w pobliżu Portu w Gdyni, na działce o powierzchni ponad 10 ha. Na terenie inwestycji znajdzie się kompleks biurowo-mieszkaniowy, centrum handlowe oraz nowoczesna marina.

Inwestycje w Gdyni. Polski Holding Nieruchomości wybuduje inwestycję „Dalmor – Port Rybacki”

Polski Holding Nieruchomości (PHN) zamierza wybudować nowoczesny kompleks biurowo-mieszkalny, uzupełniony o zabudowę handlowo-usługową o nazwie „Dalmor – Port Rybacki”. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni ponad 10 ha przy ul. Hryniewickiego, zlokalizowanej na nabrzeżu Mola Rybackiego, w pobliżu Portu w Gdyni. W sąsiedztwie obiektu znajduje się m.in. apartamentowiec Sea Towers oraz centrum handlowe Gemini. Na terenie Portu Rybackiego, nowej inwestycji w Gdyni, znajdzie się kompleks biurowo-mieszkaniowy, centrum handlowe oraz nowoczesna marina. W ramach inwestycji powstanie również nowe molo. Potencjał deweloperski tego terenu szacowany jest na ok. 70 tys.mkw. GLA powierzchni komercyjnej i ok. 120 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej. Polski Holding Nieruchomości jest na etapie poszukiwań partnera do realizacji projektu na zasadach joint venture.

PHN wraz z Miastem Gdynia będę współpracować przy realizacji inwestycji drogowych w centrum miasta i okolicach Mola Rybackiego. Modernizacja dróg jest jednym z elementów rewitalizacji gdyńskiego nabrzeża, przy którym planowana jest realizacja dużych projektów deweloperskich, w tym inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości „Port Rybacki”, która będzie realizowana na nadmorskich terenach należących do spółki Dalmor.

Rewitalizacja poprzemysłowych obszarów Mola Rybackiego w Gdyni jest elementem strategii władz miasta, która zakłada przekształcenie industrialnych terenów nadmorskich w nowoczesną dzielnicę z biurowcami, budynkami mieszkalnymi i centrami handlowo-usługowymi. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej