„Dalmor – Port Rybacki”. Polski Holding Nieruchomości wybuduje w Gdyni olbrzymi kompleks biurowo-handlowo-mieszkaniowy

2013-05-10 12:19
Dalmor - Port Rybacki. Polski Holding Nieruchomości inwestuje w Gdyni
Autor: Polski Holding Nieruchomości Polski Holding Nieruchomości zamierza wybudować w Gdyni olbrzymi kompleks biurowo-handlowo-mieszkaniowy o nazwie Port Rybacki. Zapowiada się więc realizacja kolejnej spektakularnej inwestycji na wybrzeżu  

Polski Holding Nieruchomości zamierza wybudować w Gdyni kompleks biurowo-handlowo-mieszkalny "Dalmor – Port Rybacki". Inwestycja powstanie na nabrzeżu Mola Rybackiego, w pobliżu Portu w Gdyni, na działce o powierzchni ponad 10 ha. Na terenie inwestycji znajdzie się kompleks biurowo-mieszkaniowy, centrum handlowe oraz nowoczesna marina.

Inwestycje w Gdyni. Polski Holding Nieruchomości wybuduje inwestycję „Dalmor – Port Rybacki”

Polski Holding Nieruchomości (PHN) zamierza wybudować nowoczesny kompleks biurowo-mieszkalny, uzupełniony o zabudowę handlowo-usługową o nazwie „Dalmor – Port Rybacki”. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni ponad 10 ha przy ul. Hryniewickiego, zlokalizowanej na nabrzeżu Mola Rybackiego, w pobliżu Portu w Gdyni. W sąsiedztwie obiektu znajduje się m.in. apartamentowiec Sea Towers oraz centrum handlowe Gemini. Na terenie Portu Rybackiego, nowej inwestycji w Gdyni, znajdzie się kompleks biurowo-mieszkaniowy, centrum handlowe oraz nowoczesna marina. W ramach inwestycji powstanie również nowe molo. Potencjał deweloperski tego terenu szacowany jest na ok. 70 tys.mkw. GLA powierzchni komercyjnej i ok. 120 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej. Polski Holding Nieruchomości jest na etapie poszukiwań partnera do realizacji projektu na zasadach joint venture.

PHN wraz z Miastem Gdynia będę współpracować przy realizacji inwestycji drogowych w centrum miasta i okolicach Mola Rybackiego. Modernizacja dróg jest jednym z elementów rewitalizacji gdyńskiego nabrzeża, przy którym planowana jest realizacja dużych projektów deweloperskich, w tym inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości „Port Rybacki”, która będzie realizowana na nadmorskich terenach należących do spółki Dalmor.

Rewitalizacja poprzemysłowych obszarów Mola Rybackiego w Gdyni jest elementem strategii władz miasta, która zakłada przekształcenie industrialnych terenów nadmorskich w nowoczesną dzielnicę z biurowcami, budynkami mieszkalnymi i centrami handlowo-usługowymi. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej