CoBouw Polska wybuduje kolejne hale

2016-07-27 13:45
CoBouw Polska wybuduje kolejne hale
Autor: materiał prasowy

Tym razem obiekty powstaną na zlecenie holenderskiego inwestora Favorite Gifts Print Europe oraz polskiej firmy Foliarex.


Hala produkcyjna wraz częścią magazynową i budynkiem socjalno-biurowym dla Favorite Gifts Print Europe powstanie w Podstrefie Bolesławiec na terenie WSSE "INVEST-PARK”. Obiekt będzie miał powierzchnię około 3500 m². Zakres prac obejmie wykonanie projektu budowlanego do uzyskania  pozwolenia na budowę, wykonanie fundamentów wraz z pracami ziemnymi, dostawę i montaż kompletnej hali wraz z posadzką, wykonanie infrastruktury drogowej, instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz budowę budynku socjalno-biurowego.

Kolejna inwestycja to hala produkcyjno-magazynowa z częścią socjalno-biurową dla firmy Foliarex. Całkowita powierzchnia kompleksu, który powstanie w miejscowości Stęszewo, wyniesie 2600 m². W ramach umowy CoBouw wykona pełnobranżowy projekt budowlany w celu uzyskania pozwolenia na budowę oraz kompleksowo zrealizuje halę oraz budynek socjalno-biurowy. W ramach zadania zostaną wykonane fundamenty, infrastruktura drogowa, instalacje, posadzki.

CoBouw Polska wybuduje kolejne hale
Autor: CoBouw Polska Hala dla Favorite Gifts Print Europe w Podstrefie Bolesławiec na terenie WSSE "INVEST-PARK”
CoBouw Polska wybuduje kolejne hale
Autor: materiał prasowy Obiekt będzie miał powierzchnię około 3500 m2
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej