Co się działo w Focus Mall...

2009-11-16 15:35
Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim
Autor: ComPress Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim w dniu otwarcia

W Piotrkowie Trybunalskim otwarto już galerię rozrywkowo-handlową Focus Mall. Pierwszego popołudnia w centrum pojawiło się ponad 30 500 osób, którzy bawili się podczas koncertu gwiazd oraz zrobili pierwsze zakupy. W weekend galerię odwiedziło ponad 105 000 osób.

- Byliśmy zachwyceni gorącym przyjęciem, które zgotowali nam piotrkowianie. Publiczność bardzo żywo zareagowała na występ polskiego zespołu Afromental, świetnie bawiła się też przy muzyce szwedzkiej gwiazdy pop – grupy Velvet. - powiedziała Agnieszka Drucis, dyrektor ds. marketingu i PR w Parkridge Retail Poland.

W finale imprezy widzowie posłuchali koncertu Kayah, która zagrała nie tylko piosenki z nowej płyty, ale również starsze przeboje.

- Od kilku miesięcy czekałem na otwarcie Focus Mall. I nie zawiodłem się: świetny koncert dała Kayah, a sama galeria prezentuje się naprawdę imponująco - mówił student z Piotrkowa Trybunalskiego.

Frekwencja w dniu otwarcia Focus Mall była naprawdę wysoka. W ciągu zaledwie 5 godzin (od 16.00 do 21.00), centrum odwiedziło ponad 30 500 osób.

Podczas otwarcia Focus Mall odbyło się kilka konkursów z nagrodami, publiczność obejrzała występy zespołu tanecznego AEROBIK. Został również rozstrzygnięty konkurs "Kreuj nowe centrum miasta". W konkursie napłynęło przeszło 700 zgłoszeń. Zwycięskie nazwy alejek nowej galerii Focus Mall to m.in. Magia Nocy, Ogród Kulinarnych Rozmaitości czy Szczęśliwe Chwile.

- Wydaje nam się, że pierwszego wieczoru udało nam się przekonać piotrkowian, że Focus Mall stanie się nowym centrum na mapie miasta i wniesie wiele dobrego i pozytywnego - komentuje Agnieszka Drucis.

Przed otwarciem galerii dla piotrkowian, miała miejsce oficjalna uroczystosć, na której pojawili się m.in. przedstawiciele władz miasta oraz firmy Parkridge Holdings i Parkridge Retail Poland.

- Fantastyczne otwarcie, świetny inwestor, znakomite marki. Mamy tylko nadzieję, że na miarę możliwości finansowych Piotrkowian - komentuje otwarcie nowego centrum Błażej Torański, Rzecznik Prasowy Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trwająca 24 miesiące budowa przebiegła bez żadnych zakłóceń. Mamy nadzieję, że Piotrkowianie dostrzegą szybko, że otwarcie Focus Mall to również aktywizacja rynku pracy, czy wyremontowane ulice i chodniki wokół centrum - mówi Jarosław Fijałkowski CEO CEE Parkridge Retail.

Focus Mall - otwarcie
Autor: ComPress
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej