Centrum logistyczne w Święcicach: nowa inwestycja Panattoni

2012-04-12 14:50
Panattoni Park
Autor: Konkret PR Centrum logistyczne w Święcicach

W Święcicach oddano do użytku nowy obiekt magazynowy, który dla Nagel Group wybudowała firma Panattoni Europe. Budynek o powierzchni całkowitej 12 000 m² powstał w pierwszym etapie budowy centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Święcice II.

Panattoni buduje dla Nagel Group

Oddany do użytku budynek magazynowy, jako centrum dystrybucyjne wykorzystywać będzie Nagel Group. Inwestycja o powierzchni 12 000 m², ma możliwość rozbudowy do 15 000 m², w zależności od potrzeby najemcy.

-  Rozwój naszej firmy zadecydował o potrzebie stworzenia nowych centrów dystrybucyjnych. Lokalizacja umożliwia pracownikom łatwy dojazd oraz dobry dostęp do istniejącej i planowanej sieci autostrad, a zatem możliwości rozwoju współpracy w przyszłości. – komentuje Robert Katafiasz, prezes zarządu Nagel Polska Sp. z o.o.

W Polsce Nagel Group korzysta już z blisko 27 000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej dewelopera Panattoni, w różnych rejonach kraju m.in. w Gliwicach i Gdańsku.

Centrum logistyczne Panattoni Park Święcice II

Panattoni Park Święcice II to nowo powstały kompleks dystrybucyjny, który docelowo będzie składał się z dwóch obiektów o łącznej powierzchni 20 000 m². Pierwszy z nich został w całości wynajęty dla firmy Nagel Group. Magazyn został zlokalizowany w okolicy Panattoni Park Święcice I, dzięki czemu po zakończeniu realizacji dostępne będzie 53 700 m² powierzchni magazynowej w obrębie obu centrów. Inwestycja zlokalizowana jest w powiecie warszawskim, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, 19 km od Warszawy. Sąsiedztwo trasy krajowej numer 2 (E30) i planowanego w okolicy węzła z autostradą A2 łączącą Berlin i Moskwę, stanowi duży atut realizowanej inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej