Centrum handlowe Galeria Pomorska w Bydgoszczy - modernizacja i rozbudowa centrum

2011-07-06 13:33
Centrum handlowe Galeria Pomorska w Bydgoszczy
Autor: Food Court Proposal Galeria Pomorska, Bydgoszcz

Centrum handlowe Galeria Pomorska zmienia się – są plany modernizacji i rozbudowy jednego z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy. Resolution Property, właściciel centrum handlowego, poinformował o szeroko zakrojonym programie modernizacji obiektu, który doprowadzi do planowanej rozbudowy Galerii Pomorska od 2012 roku.

Centrum handlowe w Bydgoszczy

Plan kompleksowej modernizacji 8-letniej Galerii Pomorskiej, ogłoszony przez Resolution Property, rozpocznie się już w bieżącym roku. Na jesień planowana jest jego pierwsza faza - całkowite odświeżenie części restauracyjnej centrum. W krok za tym rozpocznie się odnawianie oznakowania w całej galerii. Na rok 2012 zaplanowano modernizację głównego pasażu, tworząc jasną i nowoczesną przestrzeń handlową dla klientów.

Shane Scott, Dyrektor Property Resolution, powiedział: “Kiedy w 2010 roku nabyliśmy Galerię Pomorską, wprowadziliśmy jednocześnie w życie plan jej rewitalizacji, który obejmuje zaprezentowanie nowych, poszukiwanych przez naszych klientów marek a także wdrożenie programu jej odświeżenia w celu stworzenia wygodnego i nowoczesnego handlowego miejsca dla naszych klientów.” Nawiązując do planów rozbudowy Galerii Pomorskiej, Shane Scott powiedział: “Robimy znaczne postępy w związku z planowaną rozbudową centrum a także w negocjacjach z potencjalnymi głównymi najemcami oraz operatorami centrów rozrywki. Rozbudowa galerii jest głównym celem naszego zespołu projektowego i mamy nadzieję, że niedługo podamy dalsze, istotne informacje na ten temat.”

Centrum handlowe - nowi najemcy: podpisano umowy ze sklepem odzieżowym Cubus, salonem fryzjerskim Jean Louis David, oraz Six Accessories.

Galeria Pomorska - koszt inwestycji

W latach 2011/2012 na modernizację Galerii Pomorskiej Resolution Property planuje przeznaczyć około 2 miliony Euro. Inwestycja związana z rozbudową centrum, która powiększy jego powierzchnię o około 50%, pochłonie ok. 30 milionów Euro.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej