Centrum handlowe Galeria Pomorska w Bydgoszczy - modernizacja i rozbudowa centrum

2011-07-06 13:33
Centrum handlowe Galeria Pomorska w Bydgoszczy
Autor: Food Court Proposal Galeria Pomorska, Bydgoszcz

Centrum handlowe Galeria Pomorska zmienia się – są plany modernizacji i rozbudowy jednego z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy. Resolution Property, właściciel centrum handlowego, poinformował o szeroko zakrojonym programie modernizacji obiektu, który doprowadzi do planowanej rozbudowy Galerii Pomorska od 2012 roku.

Centrum handlowe w Bydgoszczy

Plan kompleksowej modernizacji 8-letniej Galerii Pomorskiej, ogłoszony przez Resolution Property, rozpocznie się już w bieżącym roku. Na jesień planowana jest jego pierwsza faza - całkowite odświeżenie części restauracyjnej centrum. W krok za tym rozpocznie się odnawianie oznakowania w całej galerii. Na rok 2012 zaplanowano modernizację głównego pasażu, tworząc jasną i nowoczesną przestrzeń handlową dla klientów.

Shane Scott, Dyrektor Property Resolution, powiedział: “Kiedy w 2010 roku nabyliśmy Galerię Pomorską, wprowadziliśmy jednocześnie w życie plan jej rewitalizacji, który obejmuje zaprezentowanie nowych, poszukiwanych przez naszych klientów marek a także wdrożenie programu jej odświeżenia w celu stworzenia wygodnego i nowoczesnego handlowego miejsca dla naszych klientów.” Nawiązując do planów rozbudowy Galerii Pomorskiej, Shane Scott powiedział: “Robimy znaczne postępy w związku z planowaną rozbudową centrum a także w negocjacjach z potencjalnymi głównymi najemcami oraz operatorami centrów rozrywki. Rozbudowa galerii jest głównym celem naszego zespołu projektowego i mamy nadzieję, że niedługo podamy dalsze, istotne informacje na ten temat.”

Centrum handlowe - nowi najemcy: podpisano umowy ze sklepem odzieżowym Cubus, salonem fryzjerskim Jean Louis David, oraz Six Accessories.

Galeria Pomorska - koszt inwestycji

W latach 2011/2012 na modernizację Galerii Pomorskiej Resolution Property planuje przeznaczyć około 2 miliony Euro. Inwestycja związana z rozbudową centrum, która powiększy jego powierzchnię o około 50%, pochłonie ok. 30 milionów Euro.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej